Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

No to i ja sie troche wam pochwale ;)

Rekomendowane odpowiedzi

e , no zdjecia maja byc ;)

Jutro tylko cos jeszcze przykleje i szukam pudelka na ta "krowe" ;)

a tam na dole przy tej wylotowej rurze to zrobilem Ci tak , popatrz ....jest to orginalne kurumyslo ;) od RUVAL odpieniacza i nie jest to Ci powiem glupei rozwiazanie , bo jak bys niechcacy mocniej stuknal w ta odstajaca rure to moglo by cos peknac a tak masz tam amortyzacje bo to gruba silikonowa taka uszczela wzmacniajaca.

pytanie mam do Alex`a ....zgadnij z kad mam to wzmocnienie ? ;)

ruval.jpg

Ps; Jakei Pompy przy nim zamontujesz ?... oszczedz uszu kup Aquabee ;)


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gościu ale piękne cudeńka klecisz:D powiedz proszę jeśli można zapytać ile taki maluszek Cię kosztował naturalnie chodzi o materiał bo robocizna wiadomo bezcenna :Dpozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie sa tanie a caly odpieniek z pompami to juz lekka przesada :/ Pakuj te AM do niego ktore masz i tez bedzie niezle pienil tylko ze kurcez glosny bedzie !:Dozingoff

rufio ciezko to wszytko wyliczyc , nie udziele odpowiedzi sorki

pozdr....

Ps; Pakuje go walsnie i juz mnie glowa rozbolala .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swir2 :

e , no zdjecia maja byc ;)

Jutro tylko cos jeszcze przykleje i szukam pudelka na ta "krowe" ;)

a tam na dole przy tej wylotowej rurze to zrobilem Ci tak , popatrz ....jest to orginalne kurumyslo ;) od RUVAL odpieniacza i nie jest to Ci powiem glupei rozwiazanie , bo jak bys niechcacy mocniej stuknal w ta odstajaca rure to moglo by cos peknac a tak masz tam amortyzacje bo to gruba silikonowa taka uszczela wzmacniajaca.

pytanie mam do Alex`a ....zgadnij z kad mam to wzmocnienie ? ;)

...

ach aż mi się łaza w oku zakręciła, częśc mojego Ruwala wraca po wojażach po Europie po sąsiedzku do błażeja do Poznania.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK jest Alex ! ;)

Blazej przed spakowaniem odpienka jeszcze pozegnalna fotka bo prawde mowiac to az mi go zal do Ciebie wysylac tyle sie nad nim naglaskalem ;) no nic , niech Ci sluzy jak najlepiej , dla siebie w planie mam tez cos podobnego do zrobiena , tak mi sie spodobala ta srednica rury ;)

pieniek.jpg

pieniek1.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oglądając to cudeńko ciśnie się na usta tylko jedno słowo...CZAD..,jesteś wielki szacunek ;)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu tych fotek powiem jedno - niektore "dobre" firmy powinny sie u ciebie szkolic :yes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Michal

Wiem czemu pytasz , chodzi Ci o to czy nie bedzie malych wyciekow wody z pod tej mufy ...(mysle ze nie bedzie , byc nie powinno )

Ta rurka 90mm siedzi wystarczajaco ciasno w tej mufie i po jej wcisnienciu tworzy szczelna calosc .(mufa jest orginalna przerobiona tylko gora)

Takie rozwiazanie nie stwarza problemow przy sciaganiu calego kubka , mozna go dosyc latwo sciagac (aby go nasadzic ponownie , nalezy przetrzec mufe i dolna czesc rury od kubka i zalozyc calosc na sucho)

Ta czarna cienka obrecz ktora jest przyklejona do tej rury 90mm , fajnie ogranicza poziom do ktorego miejsca ma byc ona wcisnieta , dosyc jest to wygodne rozwiazanie.

W sumie to byl pomysl Blazeja z ta mufa , zobaczymy jak sie sprawdzi :(

Ale czekaj bo moze nie o tym mowimy ? :( chodzi Ci moze o czapke w kubku ...wieko ?

pozdr,....


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo widzisz w turboflotor multi AM jest podobnie (tzn. kubek mozna zdjac nie odkrecajac "twist off" :()tak zamo jak ty to zrobiles mocuje sie go na mufie. nie cieknie tyle ze po czasie zbiera sie troche soli ale to juz szczegoly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , zwlaszcza ze w tym jest ta mala czarna obrecz co dodatkowo troche tam uszczelnia ... mysle ze powinno byc ok .

Zawsze to jakas tam alternatywa do tej zlaczki ktora nie jest prosto zrobic .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( nie jest prosto to fakt, spedzilem nad nia troche czasu i poki co lezy odlogiem, moze kiedys do niej wroce :( Jednak w wielu sprzetach mozna by ja zastosowac eliminujac sruby, ktore z pewnoscia nie jednemu sie sprzykrzyly... amerykanie widac sa cierpliwsza nacja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.