Skocz do zawartości
Lukasz82

Morskie oko w Głogowie

Rekomendowane odpowiedzi

Na domowych ze zbiornikiem i zaworem 4ro drożnym sie nie znam,to się nie wypowiadam.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej instalacji właśnie zastosowałem zawór 4 drożny dokładnie jak na tym schemacie z linku. Różnica tylko taka, że nie mam zbiornika tylko kranik a amiast wkładu węglowego szlifującego jest oczywiście DI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie ma czy sie chwalic ale jestem tak podekscytowany, ze sie z wami podziele :-)

Oto moje akwarium, ktore wlaśnie odebrałem:-)) rolę drugoplanową calkiem przypadkowo odegrała moja prawie skończona lampa :-)

Ech... Jeszcze tyle czasu muszę odczekac zanim je napelnie wodą.

post-26083-0-74036400-1453994068_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie!!!! :D

Odpaliłem swoje pierwsze w życiu morskie akwarium:) Ciężko było ale się udało, właśnie rozpoczynam proces oczyszczania skały, chyba wezmę sobie jutro urlop hehehe. Nic tam nie ma ale oczywiście wpatruje się jak jakiś nienormalny z myślą, że coś wyskoczy z jakiejś norki. Jeszcze nigdy tak długo nie był w tym domu wyłączony telewizor :D

Przedstawiam Wam moje... właściwie to żony dzieło. Mnie się podoba.

Teraz sorki, idę przykleić noc do szyby;P

post-26083-0-40162400-1456855268_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz musimy się wreszcie zgadać, ja mam wolne do czwartku włącznie jak masz ochotę to pisz pw i zapraszam do siebie. Jest nas już kilka osób w Głogowie, fajnie by było podzielić się doświadczeniami.

PS będzie fajny baniaczek, trzymam kciuki ;)


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija wlasnie piąty dzień, jak narazie bez oznak jakichkolwiek plag :-) za to od 2 dni rośnie jakas gąbka. Dzisiaj ze skaly wyskoczyl jakis krabik, niestety martwy:-( Ciekawe co kryje jeszcze ta skala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Pewnie i tak nikt tego nie czyta ale co tam, i tak napiszę bo poprostu jestem podjarany wszystkim co sie dzieje w baniaku :-D

Tak wiec akat glonów od jakiegos czasu trwa. Szczegulnie te brązowe gloniska sie rozsiały. Puszczaja mnóstwo pęcherzyków powietrza. To wszystko nic :-P dzisiaj wieczorkiem znalazłem pierwsze wężowidło. Zaswieciłem latarka i pyk...zniknął skubaniec w skale. Fajna sprawa,taka rafa na mebelkach heheheh. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyta, czyta, wrzucaj foty Łukasz ;)


 

"LUDZIE TO NIE WIEDZĄ JAKIE SIŁY DRZEMIĄ W NATURZE"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.