Skocz do zawartości
Darekn12

czy to ma sens i czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jakoś nie mam zaufania do takich urządzeń. A do tego ta niska cena. Wg mnie lipa.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedys było takie urządzenie do samodzielnego montażu i działało !!!

Kilka lat temu nawet miałem takie zmontowane i równiez wkładało sie do gniazdka. było bardzo proste i składało sie z kilku prostych elementów . Niedawno nawet wpadłem na pomysł żeby odszukac gdzies schemat i ponownie sprawdzić. A tu nagle mamy gotowca. Zaryzykowwałem i kupiłem. Przetestuje to dam znac czy działa.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na jakies recenzje badz poglady i roznice w oplatach za prad.

daj znac andrniew.

sadze ze jak bedzie to pozytywnie dzialac to wiecej osob sie na to skusi.

pozdrawiam

darekn12


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra Andrniew od razu powiedz, że ten sprzedający allegrowicz to Ty :) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa na maxa że aż w oczy wali. Na innej aukcji napisali że stabilizuje do 8kW - wyobraźcie sobie stabilizator o mocy 8000W wielkości pudełka do zapałek - nagroda nobla dla autora.

Mam znajomych którzy dla dobra sprawy zakupili to coś i postanowili zdemaskować "wynalazek" - w srodku siedzi kondensator ( identyczna sprawa jak w świetlówkach ze statecznikami magnetycznymi - gdzie sami wiecie że to nic na licznik energii nie wpływa) który kompensuje moc bierną i dlatego na tym włączonym do sieci Amperomierzu widać mniejszą wartość. Niestety na licznik energii nie ma to najmniejszego wpływu - ale naiwnych nie brakuje i kupują.

Najgorsze jest to że razem z kumplami pisaliśmy maile do allegro że to naciąganie ludzi i żeby zdjeli aukcje a oni to w d... mają - wiadomo naiwni kupują a prowizja leci... :)

BTW - jakby do tego testu podłączyli obciążenie o charakterze pojemnościowym - TV, zasilacz od kompa itp, to okazałoby sie że dzieki urządzeniu płacimy nie mniej a wiecej za prąd :) - ciekawe dlaczego własnie nie pokazali tego "pomiaru" gdzy do prądu podłączony jest telewizor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jesli bedzie to lipa uda sie to zwrocic sprzedawcy...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "jeśli będzie" bo to lipa jest - ludzi którzy chcą wierzyć że jest inaczej odsyłam na fora typu http://www.ise.pl/ - prawda jest niestety brutalna - sprzedawcy tego typu szajsu żerują na niewiedzy i robią z ludzi frajerów.

http://ise.pl/forum/viewtopic.php?t=9398&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=bill+killer

Co do zwrotu - w myśl prawa nabywca ma chyba prawo do zwrotu rzeczy nabytej przez sieć na jakichś tam warunkach prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg prawa obowiazujacego w Polsce, nabywca moze zwrocic towar zakupiony w necie bez podania przyczyny w ciagu 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 10 dni od daty otrzymania.jedak ja z doswiadczenia wiem ze po zakupie niby nowego tel na allegro,to bez pomocy rzecznika praw konsumenta i policji raczej bym nie odzyskal pieniedzy.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrniew i jak dostales juz to cos?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@andrniew i juz przetestowales to?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.