Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

ale bedzie cacy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiało możesz przerzucić się na produkcję Beningów. Podziwiam Twoje zdolności przy produkowaniu sprzętu.


akwa 98 ltr + sump 57 ltr - takie maleństwo.delfin02.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu - mam podobny:D

Stawiaj baniak Zbychu przecież wszystko masz zrobione na cacy. Tylko niestety mniej czasu będzie na zabawy warsztatowe, ale co tam :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko mi powiedzeic jaki maxymalnie baniak moglby obsluzyc , napewno do mojego sie nada :) swiruje :) ja to sobie jednak wydlubie taki "ala ATI "

@ Rebciu

Wypadalo by wkoncu zalac ten baniak :) ale jakos mi sie nie chce :D

@ lukasz

Za ile go sprzedam ? myslalem o paru kilogramach plexy lub innych zabawkach na wymiane , ale w razie jakby byli chetni to czekam na oferte :D

43ry24m.jpg

2eoe5vc.jpg

47domjs.jpg

2duicy8.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a licznik bombelkow to mi wyszedl po innej stronie bo sobie wszystko pokickalem z wrazenia , przejelem sie za bardzo :) obracalem tym deklem , modzilem i wywiercilem :) ale mam fajny pomysl i bedzie tez fajnie i nawet nie wszytko na kupie tak , bardziej przestrzennie bedzie :) jak skoncze juz caly z detalami to moze jutro pokaze.

Ps; A moze bylo dobrze tylko to mial byc spod dekla , ot pomorek musze sie bardziej pilnowac :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swir2, te za długie śruby wpędzą mnie w chorobę psychiczną. Strasznie mi przeszkadzają a nie mam możliwości skrócenia ich. Proszę, poobcinaj je.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam sobie. Niełatwo obciąć milion śrubek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ilesz mozna :) kazda srubke obciac a nastepnie obrobic zeby sie mogla swobodnie zakrecac ... a gdzie czas na dlubanie sprzetu, czas na kompa ...itd :/, podziekowal pieknie , jak ktos zechce to sobie sam skroci to nie jest fehler .


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare kilogramow plexy ;););)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ? ;)

Oswiadczam ze sie za orginal nie zamienie a te dluzsze sruby to wlasnie jest to ;)

Jestem tak zadowoloy z tego Reaktora ze chyba zaraz pujde splodze drugiego syna albo se trzasne dziarge na klacie - DIY ;););):D:D

Ps; Na polaczenia tych niebeiskich rurek na razie nie zwracajcieuwagi , pozatykalem narazie nie pokolei byle sprawdzic czy jest szczelny .

reak1.jpg

reak2.jpg

reak3.jpg

reak4.jpg

reak5.jpg

reak6.jpg

reak7.jpg

reak8.jpg

reak9.jpg

reak10.jpg

reak11.jpg

reak12.jpg

reak13.jpg

Ps ; Jeszze jeden odpowietrzajacy zaworek musze gdzies tam wciepac , ale juz nie gardeny bo one jesdnak puszczaja po czasie :/


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie przepuszczaja te cholery


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przepuszczaja po czasie .

Rozmyslilem sie jutro wyjme te niebieskie kraniki i dam Co2 na wypychu wody , nie kleilem bo soe tak zastanawialem czy tak zostawic zcy inaczej bo mi zostala taka wczesnije gotowa czesc z tymi kranami , ale jednak to zmienie jutro zrobie tak jak ma orginal .

pozdro...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.