Skocz do zawartości
Maciek J.

[S][WRO] Lampa Aqua-Nova T5 4x24W, jak nowa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Do sprzedani lampa Aqua-Nova T5 4x24W w kolorze czarnym. W zestawie oryginalne nóżki i linki (te drugie nieużywane). Belka jest w stanie bardzo dobrym. Nigdy nie miała awarii, nie upadła, etc. Jedyny mankament to fabryczna nierówność, zaznaczona na zdjęciu. Poza tym, żadnych rys, zadrapań, rdzy, pęknięć, nic.Posiada jeden kabel i dwa włączniki, jeden na każdą parę świetlówek. Najniższa cena nowej w necie to 318 zł. Cena jaka mnie interesuje to 209zł. Preferuję odbiór osobisty we Wrocławiu, jeśli ktoś się naprawdę uprze, mogę wysłać kurierem w cenie 18 zł. Za dopłatą 15 zł mogę dorzucić elektroniczny wyłącznik czasowy. Lampę sprzedaję bez świetlówek, ewentualnie mogę dołożyć 4 używane sztuki, świecone jakoś 12 miesięcy, dobre na dojrzewanie akwarium. Mam też do sprzedania świecone 2-4 miesiące świetlówki Pacific Sun i Giesemann. W razie pytań, proszę pisać na priv.

Pozdrawiam.

post-10774-0-04667700-1451737863_thumb.jpg

post-10774-0-99276100-1451737868_thumb.jpg

post-10774-0-93137200-1451737875_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 200zl z przesyłką? jeśli się zdecydujesz to biorę.


Pozdrawiam

Manti

Uwaga: To co pisze na forum, jest moim prywatnym zdaniem, wynikającym z własnego doświadczenia. Czasem się mylę lub po prostu się z wami nie zgadzam. Przepraszam jak kogoś uraziłem.

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza, ze właśnie moja racja jest racja najmojsza"

www.invoi.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.