Skocz do zawartości
Kraszan

Powiedzcie, że to jest na zewnątrz...

Rekomendowane odpowiedzi

... bo nie wierzę, że ktoś mógł zrobić coś takiego w morskim !

Co dziwne - jest DSB...

Ale reszta to totalne nieporozumienie!


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego.......mnie się podoba ;)

A co ciekawe bardzo często w hamerykańskich akwariach jest bardzo silne napowietrzanie.

Gdy zacząłem czytać te forum dowiedziałem się że TO jest błąd i że tak nie powinno być.........

Co chwile ktoś pisze że bąble powietrza dostają się z odpieniacza i że to jest PROBLEM

OSOBIŚCIE widziałem 2 zbiorniki morskie które miały napowietrzanie jak w słodkim przez pompe cyrkulacyjną i nie było mowy o pianie!!!!

WIĘC O CO CHODZI??????? Może ktoś mnie oświeci?


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... mi bardziej chodzi o te gustowne palemki...

brfakuje jeszcze czaszki, titanica i nurka.

Wiem ze takie rzeczy "pope?niaj?" s?odkowodni, ale "my' ?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tandetnie to na maxsa wyglada:d nawe 6 lat temu tak moje aqwa nie wygladało:d (swoja droga to mam fotki z 1999 roku jak zeskanuje to wrzuce:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie pierwszy raz spotkałem się że dają piasek na początku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak w słodkim!!!!

......

I DEBILE w 80Litrach trzymają rogatnice .........


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie. znowu ZWYKŁE napowietrzanie KAMIENIEM

BTW przecież w morskim powinno się bardziej napowietrzać wodę niż w słodkim.........


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pytanie - po co napowietrzac wode w akwarium z odpieniaczem ( te bez odpieniacza to inna bajka )? Odpieniacz sluzy za bardzo silne napowietrzanie, lepsze niz nie jedna kurtyna czy inne magiczne wynalazki. I brak babelkow powietrza zdecydowanie poprawia wyglad akwarium - ja sam sie woze z beastem i niemrawym bublestopem i dalbym wiele za brak babli powietrza w akwarium. Nie mowiac o tym ze gdy przy hodowli bezkregowcow takich jak gabki ewentualne bable powietrza moga byc dla nich niebezpieczne.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że odpieniacz napowietrza to wiadomo. Ale ciędzi że mmnie WYPROSTOWAŁEŚ, bo o gąbkach i bąblach NIC nie wiedziałem. Dzięki ocelocik


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Ja mam po prostu troche schize na punkcie babli w akwarium - ich widok doprowadza mnie do szalu ;)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fmmm, wszystkie aqwaria wyglądaja na bardzo swieże-niektóre nawet jak akwaria sklepowe ze żwiezo dowiezionymi rybkami


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu tego filmiku , scisnel omi glowe , chory sie zrobilem jak popatrzylem na te duze ryby bujajace sie w jedna i druga strone jak tygrys w klatce , oblakane , rozdraznione ...umarl bym w takiej zapalniczce po 15 minutach .

Tego goscia przydalo by sie zamknac w klatce na miesiac to by zrozumial , taka klatke jak u Turkow wiezienia w skale ...otwor w skale plus wmontowana krata , niech by tam sobei pil i jadl i caly miesiac czy dwa sie meczyl ... mogl sie tylko obracac z boku na bok , mysle ze szybko by zrozumial swoja glupote.


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.