Skocz do zawartości
technix zakopane

Akwarium 250x80x60h ile kessil a160we

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam oswietlenia do akwarium najlepiej led . i musi estetycznie wygladac ile musial bym kupic tych kessili? Czy 6x wystarczy obsada glownie miekkie i lps moze mniej wymagajace patyki. Ogolnie mam do wydania 8000zl na lampe nad to akwarium. Tak ze mile widziane propozycje

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


200x80x80 low tech,,pompa jebao 15000l/h,,cyrkulacja 2x maxspect gyre fx 280,,odpieniacz reef octopus 5000,,lampa blau luminia 1080,,obsada lps i miekkie (Wszyscy jestesmy psychiczni lecz nie wszyscy zdiagnozowani)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myslałeś o 360we? Kilka stówek więcej a wieksza moc, i niepotrzeba było by ich tak dużo jak 160tek:) z tego co widzialem tez kessil ostatnio wprowadzil AP 700. Zobacz i sprawdz.

A myslales może o lampach Aqua Illumination - mają ciekawe produkty, wygoogluj:) Pozdrawiam


Zapraszam do śledzenia mojej strony na facebooku oraz mojego bloga:

- https://www.facebook.com/Myreefblog-937761722986773/

- https://myreefblog.wordpress.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Przemka z Pacific Sun, ja mam lampę LED od nich. Świetnie oświetla moje akwarium.

Myślę że w tej kwocie masz wybór u niego od ledów, poprzez hybrydy aż po same świetlówki.

Ja z ledów jestem zadowolony, koralowce również.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi twoimi ledami co pisałeś w temacie waldiego ,które już ponoć masz ? full spectrum 6x100w?!

tam podowałes inne wymiary baniaka ,koncepcja Ci sie zmieniła?

Edytowane przez onestone (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem do takiego baniaka lumini asta 120 w z kontrolerem fajny wygląd i polowe tańsze jak kessil którego tez brałem pod uwagę ale cena robi swoje.reefpoznan ma teraz fajna promocje pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brał bym pacyfic sun,zapewne Przemek doradził by cię doskonale co za lampkę potrzebujesz jaką moc itd,czy led czy hybrydę,czy t5.Warto chociażby że względu na serwis,który moim zdaniem jest na świetnym poziomie.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bober, dodatkowo najważniejsze. Serwis jest w Polsce. Ponadto nie robią problemów w żadnym wypadku. Ba, nawet telefonicznie udzielają porad i pomocy, zarówno pomoc serwisowa, jak ogólna odnośnie ustawień etc.


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jeszcze czas to odwiedz kolegow i kolezanki z okolicy ktorzy maja rozne lampy ktore bierzesz pod uwage i dobrze sie naogladaj :) to jest jednak duzy wydatek i warto sprawdzic na wlasne oczy co dana lampa reprezentuje, przede wszystkim tobie ma pasowac efekt a na twoje szczescie w malopolsce jest sporo duzych zbiornikow i lampek, w ten sposob nie bedziesz pozniej zalowal zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.