Skocz do zawartości
rufio

Mantis daje czadu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolesia po prostu chyba energia rozpiera.Siedzę sobie wygodnie przed TV a tu jak coś nie pierdyknie w okolicach baniaka.Chuk jak diabli,poderwałem się na równe nogi patrzę czy gdzięś nie cieknie woda.A tu nic.Patrzę do sumpa gdzie mieszka mój milusiński też oki.W nocy kolejne BUM no chyba mnie potelepie znowu oględziny wszystko gra.

Jedyna myśl jaka się człowiekowi nasuwa -Mantis.Raczej inny jegomość pooza mantim takiego dudnienia nie zapodaje.Jako schronienie dostał dwie plastikowe rurki i w nie tak ochoczo wali i spać po nocy nie daje.Nadmienie że ma około 5-6 cnn ale kolo ma pałera :(:(:( pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie - z tym, że mój wali o kraba :(

Problem w tym, że krab jest za duży i nic sobie z tego nie robi - on wcina krewetkę koktajlową a modlicha mu robi w tym czasie masaż pleców ;]

Ktoś kiedyś napisał, że modlichę od pistoletowej po dzwiękach poznasz tak, że pierwsza kliknie raz na jakiś czas a druga ciągle - otóż nic bardziej mylnego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za***ista symbioza :(:(:( a oto fotki mego pieszczoszka :(

1221-mantis1.jpg1221-mantis2.jpg


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera wie :(:(:(


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kevlar jabym jednak obstawiał na identyfikację wzrokową

Modlich jest od cholery gatunków(zdaje się, że tego lata doszło ok 30 nowych ;]) pistoletowych pewno tyż i zwyczaje klikania zapewne też każda ma inne ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

@Rufio a dostałeś w palucha od tego "dziada" ?

Jak mnie to nie polecam jak mnie pizdneła w palucha jak wkłądałem łapska do panela i zapomniałem o tym dziadostwie :(

Fajną odmianę masz jak byś kiedyś miał lepiej oświetloną to dopiero by było widac kolorki

Ja mam pistoletową i mogliszkę "klikanie" identyczne jest ale modliszka bardziej tak pyka nieraz strzeli a pistoletowa jak strzeli to bardzo głośno potrafi (jeszcze głośniej od modlichy)


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni naszczęści nie karmię jej z ręki :Dale raz chciałem sprtawdzić osobiście jakiego ma pałera naszczęście nie zrobiłem tego:D:D pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.