Skocz do zawartości
botshek

Quadri miesiąc po zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mój po wprowadzeniu zmienił dwa razy miejsce w ciągu pierwszej doby, po czym siedział 3 tygodnie w jednym miejscu. Dziś go wzięło na wędrówki poszedł w inne miejsce, po czym wrócił do tego samego, które sobie obrał. Dokarmiany jest regularnie co tydzień krewetkami (więc pewnie nie z głodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ uruchamiałem nowe akwarium z nad starego zabrałem lampę Maxspecta mazara P i powiesiłem Ati 8xt5 reszta zbiornika nie dotykana i quadri w 2 dni dostał cyce. To była jedyna zmienna. Światło,chyba było białe, niebieskie, niebieskie, uv, aktyniczne, Purple, białe, niebieskie. Ale dokładnie nie pamietam jakie długości bo pożyczone. Tak czy siak to światło. Teraz quadri jest w nowym baniaku i na razie trudno stwierdzić, ni to macki ni to cycki :)

Quadri po zmianie światła

45b1d81f8a72da8d05ebd645a7bcb459.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie swiatlo 50/50 biale z niebieskim led. quadri zmienial miejsce ale zawsze mial dlugie i cienkie. wyczutalem ze ktos karmi kurczakiem i faktycznie chyba pomoglo.po nakarmieniu kurczakiem dostal ladnych cycuszkow.


70a2dc61900f6ec560171bfcec140b86u1113a984.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 żarówki GIESEMANNa:

- Pure Actinic

- Lagoon Blue

w załączniku barwy ze strony producenta

zmien Pure Actinik na Actinik + a Lagoon Blub na Pink lub white 15tys K. U mnie Pink bardzo podciagnał ukwiała. Ten Pure Actinik jest przyjemny dla twojego oka nie koniecznie dla ukwiałów. I podkar mo troche zmieloną krewetka jest z firmy Akwen za 4,5zł w kazdym zoologicznym słodkowodnym.

Edytowane przez xroksana22 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o karmienie to ja karmię małżem.

Ja nie karmię, tym zajmują się mieszkańcy ukwaiała, dzisiaj samica Amphipriona porwała sporą mrożonkę i zaniosła do Quadri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cycki maga się zmieniać. Dużo zależy od światła u mnie raz miał raz nie. Duża zmienność widziałem teraz się go pozbył i jestem szczęśliwy. Dla mnie to szkodnik zresztą sam zobaczysz...

Edytowane przez amsam (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te w oceanie mają długie proste macki.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.