Skocz do zawartości
Olek

[S] BK160, RD4500, Gieseman i inne OBNIŻKA CEN !!!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Mini Bubble King 160, używany ok 4 lata, sprawny. Jestem drugim właścicielem, mam go 2 lata pracuje idealnie. OSTATECZNA CENA 1450 MEGA OKAZJA !!!

5e2c56b9ad9ef738med.jpg

2. Red Dragon 4500l/h 48W, jestem pierwszym właścicielem, kupiony dawno temu ale używany ok 3-4lata, resztę czasu leżał na półce. Odcięta wtyczka (ja stosuję rozdzielnice więc wpinam kabel i sobie pstrykam guzikiem a nie dotykam mokrymi dłońmi kontaktu, oczywiście mogę założyć wtyczkę) Pompa sprawna i niemal niesłyszalna jak to royal. CENA 450 !!! Pompa nie jest klejona ani uszkodzona- te biały ślady na korpusie to osad po czyszczeniu w kwasku cytrynowym (aby usunąć algi wapienne)

bec553d9dfb7dda2med.jpg

3. AM AQUANIVEAU z 2 czujnikami- kupiona 28.11.2014 (prawie 10miesięcy gwarancji) jest paragon, pudełko i papiery, praktycznie nieużywana, przepracowała może 2-3miesiące. Idealna dla osób korzystających z elektrozaworów, Cena sklepowa 887zł, ja chcę 450zł

941b5281d876fbeemed.jpg fd5bdafccb6f3086med.jpg

4. SPRZEDANE Pompy dozujące MICOM, mam 2 sztuki: 1x master i 1x slave. Pompy mają 4 lata, ale przepracowały max 2lata. Sprawne, mam wężyki, papiery i pudełka. Cena master 120zł, slave 120zł

c02652c4043b33a9med.jpg

5.SPRZEDANY Miernik fosforanów Milwaukee MW12, sprawny, używany kilkanaście razy. Dodatkowo dokupiłem opakowanie reagentów (pozostało 17 z 25 sztuk, data ważności 01/2017). Cena 160zł

6dbf86dab0198b52med.jpg

6. SPRZEDANY Refraktometr Deltec (D&D) używany ok 2 lat, sprawny. Mały szkopuł- uszkodzone jest plastikowe pudełko (urwały się zawiasy, ale pudełko się szczelnie zamyka). Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na pracę urządzenia. Cena 160zł.

8a006ad2b20d49ecmed.jpg

SPRZEDANA 7. TUNZE 6101 (do 12000l), sterowana, sprawna, cicho pracuje, jakieś 1,5 roku temu wymieniłem zasilacz na nowy, tak więc na pewno jeszcze długo popracuje, CENA 130ZŁ ZA STEROWANĄ POMPĘ TUNZE !!!

f7a8d362f425fb9cmed.jpg

8. SPRZEDANA AQUAMEDIC Ecodrift 8.0 wraz z kontrolerem, wydajność do 8000l/h, tryb waveboxa itp. Pompa ma rok niestety nie mogę znaleźć paragonu (postaram się o duplikat). Oczywiście sprawna, w idealnym stanie. Cena nowej 450zł, sprzedam za 250zł.

SPRZEDANA 9. Lampa Giesemann Infinity 250w + 4x24W topowy model, uzywana, sprawna.CENA 450 !!!

155ce134d1007db7med.jpg

5cbb248559fd508bmed.jpg

10. Pudełko przelewowe, 2 otwory, przezroczysty akryl. Nieużywane, do pompy max 2000l/h. Cena 110!!!

7704714fa3b3c2a2med.jpg

Możliwe są DROBNE modyfikacje cen, z góry uprzedzam, że na niepoważne propozycje nawet nie odpisuję.

Sprzęty można odebrać osobiście w Lublinie / Warszawie (po umówieniu się) lub mogę wysłać kurierem.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu (PW)

Edytowane przez Olek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miernik fosforanów milwaukee rezerwacja. Bodzio71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pw.aquamedic ekodrift

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za lampę infinity ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miernik fosforanów sprzedany.

Uwaga nie rezerwuję sprzętu bo nie mam czasu na takie zabawy, jeśli ktoś chce coś kupić to proszę o wiadomość na pw lub telefonicznie, wyślę dane do przelewu albo sprzęt za pobraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post zaktualizowany, zapraszam do zakupów :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżka cen ! Zapraszam do zakupów !

Ryby i bezkręgowce sprzedane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, lampa i pompa tunze sprzedana. Mam jeszcze nową na gwarancji obiegową pompę ze sterownikiem AQUAMEDIC DC 3.0 i bardzo krótko używaną AM Ocean Runner 2500 też na gwarancji. Jutro wstawię fotki i ceny. Zapraszam do zakupów !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja w pierwszym poście, zapraszam do kupowania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.