Skocz do zawartości
Bodzio71

Coris gaimard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wczoraj kupiłej jw , rybcie po aklimatyzacji wpuściłem do baniaka , rybka popłynęła na dno, rozejrzała się i czmychnęła w piach. Od tej chwili rybki nie widziałem, minęła doba. Moje pytanie do Was jakie macie spostrzeżenia przy hodowli tej rybki, czy to normalne że ponad dobę siedzi w piachu nie wychodząc na zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coris zakopuje się w piachu- to normalne- mój wychodził tylko na karmienie


2ef676195c8b05cd1669c2e6d8531c1fu977a854.png

Reefmax - T5 2x15k Sylvania Marinestar + 1x Giesemann Actynic+ + 40w LED Royal blue,

Odpieniacz Hydor slimskim nano 135.35,

Jebao RW4 + JVP 110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale wiesz że "toto" potrafi dorosnąć do 40cm ? a o ile dobrze widzę to masz 200l + sump - czyli o jakieś 500l za mały zbiornik ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech bodzio jakbyśmy się wcześniej spikneli to wymienilibysmy się rybciami corisa na bicolora :)

Mój tyljo spal w piachu przez cały dzień pływał po baniaku , piękna ryba ale straszny lobuz

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Radek-sl (wyświetl historię edycji)

ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech bodzio jakbyśmy się wcześniej spikneli to wymienilibysmy się rybciami corisa na bicolora :)

Mój tyljo spal w piachu przez cały dzień pływał po baniaku , piękna ryba ale straszny lobuz

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

:-):-):-) zawsze chciałem mieć tą rybkę , tylko nie myślałem że nie będę jej oglądał. No cóż bicolor poszedł w dobre ręce do Wrocławia:-) napisz kolego co masz na myśli że to łobuz jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sypie piachem babki przy nim to jak ślimaki , będziecie przestawia skały podkowa się mój miał 20 cm

Zobacz film , ten piach na skałach tonjego robota

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Radek-sl (wyświetl historię edycji)

ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz że "toto" potrafi dorosnąć do 40cm ? a o ile dobrze widzę to masz 200l + sump - czyli o jakieś 500l za mały zbiornik ...

Spokojnie Marek chyba wiesz że akwarystyka to choroba nieuleczalna:-) jak czytałeś ostatnio to był wątek o akwarium dwupoziomowym około 600l - to był mój post:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojej rybki czasami nie widzę pare dni a jak wyjdzie to strasznie szaleje a pływa u mnie już trochę czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.