Skocz do zawartości
Rebciu

Hurgada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, tak jak Remik, też jestem po urlopie więc kilka fotek zamieszczam z nurkowań. Generalnie urlop udany choć dzień po wylocie z Polski chwyciło mnie zaziębienie i trzyma do tej pory. Troszeczkę miałem lepszą sytuację od SMK bo jechaliśmy w 7 osób, z czego nurkowały 3 i moja druga połowa miała co robić w czasie mojej nieobecności - więc bite sześć dni byłem na łodzi :)

1135-img_0010.jpg

1135-img_0016.jpg

1135-img_0023.jpg

1135-img_0026.jpg

1135-img_0034.jpg

1135-img_0040.jpg

1135-img_0044.jpg

1135-img_0048.jpg

1135-img_0052.jpg

1135-img_0057.jpg

1135-img_0069.jpg

1135-img_0074.jpg

1135-img_0077.jpg

1135-img_0087.jpg

1135-img_0095.jpg

1135-img_0119.jpg

1135-img_0135.jpg

1135-img_0141.jpg

1135-img_0152.jpg

1135-img_0159.jpg

1135-img_0172.jpg

1135-img_0185.jpg

1135-img_0250.jpg

1135-img_0284.jpg

1135-img_0342.jpg


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) wszystkie zdjęcia robiłem aparatem Canon ixus 800 is


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie to zdjęcie z chmarą glasfishy mnie zniszczyło - boskie

to z chetonikami tez fajne


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki rewelacja....to przed ostatnie z semilarwatusami jest świetne,skrzydlica też piękna..zresztą wszystkie robią wrażenie aż chciało by się tam wskoczyć :):):)


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chciałem spytać czy błyskałeś jakąś zewnętrzną lampą? czy może światło na tyle mocno operuje że nietrzeba było:)pozdr


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy przedostatnim zdjeciu zrobilem kupe

Szczerze i stanowczo Ci zdroszcze:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki robiłeś chyba na niewielkich głębokościach? Bo za Chiny nie mogłem poniżej 20m ustawić white balance tak jakbym chciał.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia były robione bez flesza. Ten aparacik ma optyczną stabilizację obrazu i spokojnę ryby (w miarę nieruchome) można było robić na dość sporych głębokościach. Skrzydlica na 11 zdjęciu była robiona na ok. 20 metrach. Problemem jest kolor światła, który zmienia się wraz z głębokością i tak naprawdę powinno się robić balans bieli co 2-3m bo Canonik nie zapisuje RAWów. Ja w 2 dniu nurkowania wymyśliłem niezły patent na to - okazało się, że na końcu rękawa pianki mam białe logo Bare i w miarę możliwości starałem się dość często robić kalibrację.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szymon :

przy przedostatnim zdjeciu zrobilem kupe

No to ladnie poszalales hehe ja inaczej reaguje jak mi sie cos podoba :)

@Rebciu Super zdjecia, zazdroszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to teraz już wiem jak zrobiłeś to zdjęcie w jaskini: stabilizacja obrazu i ISO 800 :)

Kurde musze zmienić sprzęt :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szok :) bardziej mnie przekonałes do ixusa :)

Chcę kupić 850

POZDRO


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia !

PS. W Jakim hotelu byłeś ? Ja na poczatku wrzesnia bylem w sunrise el palacio...


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w Hor Palace 2 tygodnie - w sumie taki sobie ale my tam praktycznie tylko spaliśmy więc było OK.

Polecam wszystkim, którzy będą w przyszłości nurkować rafę, na którą wszyscy mówią "akwarium" bo jest po prostu za..sta!!! Mam filmik z takimi płaszkami, coś ala manty tylko troszkę mniejszę. Pływające w toni machając w "ramionami" (nie mam żadnego atlasu pod ręką aby sprawdzić nazwę). Na zdjęcia było troszkę za daleko żeby dobrze wyszły i oprócz tego ogrom ławic - poprostu ściany, mędzy innymi z barakud.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te plaszczki to "eagle ray"

tez w sharmie były tylko ze oczywiscie daleko w toni i kiepsko wyszlo - na zdjeciu nic :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.