Skocz do zawartości

Historia edycji

firefighter1

firefighter1

Przesiadka światła z Maxspect Mazarra P na Maxscpect Ethereal. Jak widać po ścianie snop światła pokrywa znaczną część poza akwarium po lewej soczewki 70 stopni po prawej lampa bez możliwości ich zmiany.
W Mazarra w zasadzie nic mi nie brakowało więc nie potrafię uzasadnić wymiany lampy na nowe :), chyba taki prezent sobie zrobiłem na imieniny. Period światła mam tak dopasowany, że w trakcie świecenia i przy zachodzie nie widzę różnicy światła, bo w tej chwili połowa świeci jeden typ lampy, druga połowa druga lampa (czekam na nowy zasilacz do drugiego ethereal'a).
Może główny aspekt to szerzej ustawione soczewki w nowej lampie co przy moich filarach ma znaczenie bo muszę bardziej oświetlać skały od boków niż od konkretnej strony.
Przy typowym układzie skał raczej nie miałbym znaczącej różnicy w oświetleniu.

35dc1ee0f90b6e240d48e7c08d39e6e1.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

firefighter1

firefighter1

Przesiadka światła z Maxspect Mazarra P na Maxscpect Ethereal. Jak widać po ścianie snop światła pokrywa znaczną część poza akwarium po lewej soczewki 70 stopni po prawej lampa bez możliwości ich zmiany.
W Mazarra w zasadzie nic mi nie brakowało więc nie potrafię uzasadnić wymiany lampy na nowe :), chyba taki prezent sobie zrobiłem na imieniny. Period światła mam tak dopasowany, że w trakcie świecenia i przy zachodzie nie widzę różnicy światła, bo w tej chwili połowa świeci jeden typ lampy, druga powłoka druga lampa (czekam na nowy zasilacz do drugiego ethereal'a).
MOże główny aspekt to szerzej ustawione soczewki w nowej lampie co przy moich filarach ma znaczenie bo muszę bardziej oświetlać skały od boków niż od konkretnej strony.
Przy typowym układzie skał raczej nie miałbym znaczącej różnicy w oświetleniu.

35dc1ee0f90b6e240d48e7c08d39e6e1.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.