Skocz do zawartości
ktozkim

Oświtlenie do 60l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Planuje założyć solniczkę 45\45\30h ok.60l. Jeśli chodzi o filtracje wszystko zaplanowane, został mi tylko temat oświetlenia. Polecicie mi jakieś dobre oświetlenie ledowe? Interesuje mnie gotowa belka lub halogen oczywiście nie żadna chińszczyzna, na początek w akwa będą same miękkie ale z czasem pewnie znajdzie sie jakiś twardziel ;) ,więc chciał bym oświetlenie które temu podoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuje założyć solniczkę 45\45\30h ok.60l. Jeśli chodzi o filtracje wszystko zaplanowane, został mi tylko temat oświetlenia. Polecicie mi jakieś dobre oświetlenie ledowe? Interesuje mnie gotowa belka lub halogen oczywiście nie żadna chińszczyzna, na początek w akwa będą same miękkie ale z czasem pewnie znajdzie sie jakiś twardziel ;) ,więc chciał bym oświetlenie które temu podoła

Zrobić lampkę DIY na Cree około 40-50W w zależności od litrażu, albo kupić gotowca http://nano-reef.pl/topic/81450-sprzedam-nowa-lampa-led-cree-diy/

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić lampkę DIY na Cree około 40-50W w zależności od litrażu, albo kupić gotowca http://nano-reef.pl/...a-led-cree-diy/

pozdro

Szczerze to ten gotowiec kompletnie mi się nie podoba, jak zrobił bym to DIY efekt był by jeszcze gorszy ;p Akwarium nie jest duże wiec chce zainwestować w jakaś oryginalną estetyczną porządną lampę a nie klocek. Gdyby był to zbiornik 4 razy większy montował bym lampę DIY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ten gotowiec kompletnie mi się nie podoba, jak zrobił bym to DIY efekt był by jeszcze gorszy ;p Akwarium nie jest duże wiec chce zainwestować w jakaś oryginalną estetyczną porządną lampę a nie klocek. Gdyby był to zbiornik 4 razy większy montował bym lampę DIY

Rozumiem Cie, jeśli szukasz estetyki i dobrej lampy, to musisz odpowiednio zapłacić, możesz pomyśleć lampach z firmy maxspect albo zetlight, ale akurat ten model co pokazał kolega Hernio za 400 zł jest dość słaba dla litrażu 60.

http://allegro.pl/maxspect-celestial-c35-f-oswietlenie-led-i5803088327.html model F ciekawa lampka, kompaktowa, zgrabna. Wybór jest duży moim zdaniem ale ceny w granicach 500-1000

Edytowane przez swish (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie - Maxspect Celestial

albo targowisko - bo jest tam kilka lampek

a nie idiotyczne i stanowczo za drogie (z osobnym sterownikiem) LUMINI PIXIE

gdyby komplet kosztował te "6 stówek" to można by się było zastanowić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.