Jump to content
siwus92222

30l Powrot (BYTOM)

Recommended Posts

Witam serdecznie Przemek jestem. kiedyś miałem solniczkę za czasów szkoly, średnio mi to szlo z powodu braku wymagających funduszy. Teraz wróciłem do hobby i jak narazie wygląda to całkiem obiecująco.

Akwarium kupione po dojrzewaniu przewiezione na starej wodzie i na odpieniaczu który już działa wiec powinno obejść się bez większych problemów.

Zbiornik i caly osprzet z zestawu NEWA 30R odkupiony od poprzedniego właściciela

http://erybka.pl/pro...wa-NMO-30R.html

Sól KENT + Purgien dostałem z zestawem i musze wymienić tak w sumie się zastanawiam :) Opłaca się Miekie nie przepadają za zerowymi azotanami?

Obsada

sarcopython

Clavularia,

Briareum,

Anthelia,

Discosoma red,

LPS

Euphylia

Zwierzaki

2 błazny (czasem sie gonią tak w sumie nie wiem dlaczego)

1 krewetka czyszcząca

Problemy

1. Brierierum dopiero przyniesione powoli się otwiera .

2. Błazny czasem się gonią, Po posiłku nie ma u nich takiego problemu. Zostawić to czy sprzedać 1 Ocelarisa ?

3.Jaki napowietrzacz polecacie ten zestawowy jest głośny zastanawiam nad większym. Orginalny ma 80L/H

Zdjęcia jakosci śmietnikowej ale S4 lepszego nie zrobi.

jeszcze w planach mam kilka zoa i kilka miekasow wiec temat będzie aktualizowany :)

post-26757-0-39662800-1458513320_thumb.jpg

post-26757-0-29156300-1458513539_thumb.jpg

Edited by siwus92222 (see edit history)

Właśnie było by super gdyby ktoś lepiej opisał jak się sprawuje ten zestaw, ponieważ mało tego jest na necie.

3.Jaki napowietrzacz polecacie ten zestawowy jest głośny zastanawiam nad większym. Orginalny ma 80L/H

W teorii im większa sprawność tego napowietrzacza tym lepiej ( ja pewnie wziąłbym 100l/h )