Skocz do zawartości
Olek

Lampa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam oprawę Atman dr 60 przerobioną na power compacty 2 * 55W czyli razem 110W. Jest nowa ani razu nie świecona, fajny deign, długość 60 cm ale można regulować. W komplecie mocowanie do szyb, jak ktoś pomajsterkuje to można podwiesić. Jeden statecznik elektroniczny na zewnątrz(nie ma miejsca w środku, już podłączony, tylko włożyć pc i świecić. Sam planowałem kiedyś takie 70l i myślę że jest to dobra alternatywa dla zwierząt potrzebujących troszkę więcej światła w małym baniaczku. Cena to 245zł + przesyłka, jestem z Lublina nie ma problemu z wysyłką. Aha, była robiona i zamówiona w aqva-light.pl, Wszystkie oprawki i kable już są. Daję link do sklepu, tam jest oprawa tyle że przerobiona na 2 * 24 W T5;)

http://aqva-light.pl/shop.php?UID_c=3657d442b433&UID_p=927746977b49&UID=33007a1d9cb5

Pozdr. Olek

P.S Kupię żywą skałę 25 KG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal aktualne:)

Jestem gotów nawet roszkę obniżyć cenę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real photo niestety nie będzie póki co- aparat się troszkę popsuł. Lampa jest bez świetlówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poczekasz do 10 listopada to biore. widomosc na PW


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.