Skocz do zawartości

Historia edycji

raphael_

raphael_

Jarek, ale na fotce i tak nie widać drugiej strony, gdzie są świeże przyrosty a kolor żółty to żółty. Fajny koral, sam wiesz ile czasu go szukałem-liśmy, kilka lat i dwie próby, tym razem przy drugiej zaskoczył, ale już niedługo wróci do Olsztyna, tam gdzie jest jego miejsce najlepsze :) Niestety matka zostaje u mnie :P  Mam jeszcze zieloną odmianę hyacynthusa, rok zbierał się do przyrostów, teraz mu odbiło i ruszył z kopyta. Co do "pic" czy jakoś tam, wiesz.. jak korale się na mnie obrażą i przestaną się odzywać, to może się skuszę .. btw- Pokaż swój zbiornik!!!! Wiem, że wymiata na całego, ponoć trzęsie całą Warmią i Mazurami, a moje wypociny to przy nim ciemna strona niemocy :unsure:

Robert, jak to korale od ręki Mistrza, mają się świetnie :)

raphael_

raphael_

Jarek, ale na fotce i tak nie widać drugiej strony, gdzie są świeże przyrosty a kolor żółty to żółty. Fajny koral, wiesz ile czasu go szukałem, kilka lat i dwie próby, tym razem przy drugiej zaskoczył, ale już niedługo wróci do Olsztyna, tam gdzie jest jego miejsce najlepsze :) Niestety matka zostaje u mnie :P  Mam jeszcze zieloną odmianę hyacynthusa, rok zbierał się do przyrostów, teraz mu odbiło i ruszył z kopyta. Co do "pic" czy jakoś tam, wiesz.. jak korale się na mnie obrażą i przestaną się odzywać, to może się skuszę .. btw- Pokaż swój zbiornik!!!! Wiem, że wymiata na całego, ponoć trzęsie całą Warmią i Mazurami, a moje wypociny to przy nim ciemna strona niemocy :unsure:

Robert, jak to korale od ręki Mistrza, mają się świetnie :)

raphael_

raphael_

Jarek, ale na fotce i tak nie widać drugiej strony, gdzie są świeże przyrosty a kolor żółty to żółty. Fajny koral, wiesz ile czasu go szukałem, kilka lat i dwie próby, tym razem przy drugiej zaskoczył, ale już niedługo wróci do Olsztyna, tam gdzie jest jego miejsce najlepsze :) Niestety matka zostaje u mnie :P  Mam jeszcze zieloną odmianę hyacynthusa, rok zbierał się do przyrostów, teraz mu odbiło i ruszył z kopyta. Co do "pic" czy jakoś tam, wiesz.. jak korale się na mnie obrażą i przestaną się odzywać, to może się skuszę .. btw- Pokaż swój zbiornik!!!! Wiem, że wymiata na całego, trzęsie całą Warmią i Mazurami, a moje wypociny to przy nim ciemna kraina niemocy :unsure:

Robert jak to korale od ręki Mistrza, mają się świetnie :)

raphael_

raphael_

Jarek, ale na fotce i tak nie widać drugiej strony, gdzie są świeże przyrosty a kolor żółty to żółty. Fajny koral, wiesz ile czasu go szukałem, kilka lat i dwie próby, tym razem przy drugiej zaskoczył, ale już niedługo wróci do Olsztyna, tam gdzie jest jego miejsce najlepsze :) Niestety matka zostaje u mnie :P  Mam jeszcze zieloną odmianę hyacynthusa, rok zbierał się do przyrostów, teraz mu odbiło i ruszył z kopyta. Co do "pic" czy jakoś tam, wiesz.. jak korale się na mnie obrażą i przestaną się odzywać, to może się skuszę .. btw- Pokaż swój zbiornik!!!! Wiem, że wymiata na całego, trzęsie całą Warmią i Mazurami, a moje wypociny to przy nim ciemna kraina niemocy :wacko:

Robert jak to korale od ręki Mistrza, mają się świetnie :)

raphael_

raphael_

Jarek, ale na fotce i tak nie widać drugiej strony, gdzie są świeże przyrosty a kolor żółty to żółty. Fajny koral, wiesz ile czasu go szukałem, kilka lat i dwie próby, tym razem przy drugiej zaskoczył, ale już niedługo wróci do Olsztyna, tam gdzie jest jego miejsce najlepsze :) niestety matka zostaje u mnie :P Mam jeszcze zieloną odmianę hyacynthusa, rok zbierał się do przyrostów, teraz mu odbiło i ruszył z kopyta. Co do "pic" czy jakoś tam, wiesz.. jak korale się na mnie obrażą i przestaną się odzywać, to może się skuszę .. btw- Pokaż swój zbiornik!!!! Wiem, że wymiata na całego, trzęsie całą Warmią i Mazurami, a moje wypociny to przy nim ciemna kraina niemocy :wacko:

Robert jak to korale od ręki Mistrza, mają się świetnie :)
 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.