Skocz do zawartości
Kuba8909

Jakie świetlówki do 6x54w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Już wkrótce startuje z nowym baniakiem i jestem na etapie kompletowania sprzętu teraz przyszedł czas na świetlówki :) jakie świetlówki do lampy Ati 6x54 w i w jakiej kolejności je zainstalować ? szczerze mówiąc czytałem tyle artykułów i opinii że sam się już pogubiłem,

nad moim obecnym akwa mam ledy więc mnie to nie dotyczyło ale nad nowym baniakiem chcę mieć T5, obsada akwa mieszana trochę lps trochę sps ,

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przodu daj niebieską np. narvablue2 lub atiblueplus. potem ati aquablue lub coral plus, jedną pink od ati lub od kz i potem znowu jakieś blueplus lub coralplus w zależności czy chcesz bardziej niebiesko czy bardziej biało.


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem jakie bardziej bym chciał, ale może bardziej niebiesko ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz 2 kanały to w pierwszy ATI Blue plus i to załączasz jako pierwszy i wyłaczasz jako ostatni, a reszta to ATI Coral Plus x 2 + AquaBlue Specjal + ATI Blue plus lub ATI Coral Plus - z Blue Plus będziesz miał bardziej niebiesko


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa to sunpower, z tego co wiem to są dwa kanały :) bo lampa dopiero zamówiona i czekam na przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa to sunpower, z tego co wiem to są dwa kanały :) bo lampa dopiero zamówiona i czekam na przesyłkę

tak dwa kanały i z tego co pamiętam to 2 i 5 jeden kanał a reszta drugi, więc

1. Coral Plus

2. Blue Plus

3. Aqua Blue Special

4. Coral plus lub Blue Plus jeśli ma być bardziej niebiesko

5. Blue Plus

6. Coral Plus


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest konkretna odpowiedź , teraz tylko czekam na lampe i kupuję świetlówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.