Skocz do zawartości
Kraszan

WSPÓLNY SYLWESTER - LISTA ZAMKNIĘTA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę zbytnio mącić ale dodam, że w przypadku dużej liczby chętnych i ewentualnego marudzenia, że za daleko, istnieje jeszcze opcja ośrodka Kaszebe.

http://www.kaszebe.com.pl

Opcja różni się tym, że jest 8 pokoi dwuosobowych (w którym mogą być 3 osoby), koszt od osoby 50zł, jest spora sala, możemy zrobić samemu imprezę lub możemy ją zamówić. Tak więc w tym ośrodku na maksa wejdą 24 osoby.

3 dni wyniosą 150zł/osoba

2 dni - 100zł/osoba

Jest bliżej i wygląda na ciut większy standard.

W obu przypadkach istnieje możliwość zorganizowania kuligu (za wyjątkiem sytuacji gdy nie będzie śniegu)

Przy ewentualny zgłoszeniach pisać na który ośrodek się piszecie. Wygra opcja na którą będzie więcej głosów. Głosowanie tajne ;p


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeni uczestnicy

17. Mandarynka

16. Kraszan

15. Kwiatek

14. Monika + Maleństwo

13. Emilka

12. Jałoś

11. Ewa

10. Jarek

9.

8.

7.

Jak widać zostało 9 miejsc.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy już 5 osób na liście rezerwowej - są to osoby nie z NanoReef więc czekają do niedzieli. W takim razie zostają 4 miejsca żeby zamknąć listę...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kraszan poszlo PW i oczywiscie bede z kobieta i dzieckiem


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeni uczestnicy

17. Mandarynka

16. Kraszan

15. Kwiatek

14. Monika + Maleństwo

13. Emilka

12. Jałoś

11. Ewa

10. Jarek

9. Krzysiek I

8. Gosia + Maleństwo

7. Agnieszka

6. Krzysiek

5. Gosia

4. Szymon

3.

2.

1.

Miejsca się powoli kończą.

Jest transport (2 miejsca) z Płocka. Więc ktoś z takich miast jak Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Tczew, Gdańsk, Gdynia itp może się zabrać.

Jutro zadzonimy do ośrodka i spytamy ile jeszcze pokoi uda się wyrwać.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzeni uczestnicy

16. Mandarynka

15. Kraszan

14. Kwiatek

13. Monika + Maleństwo

12. Emilka

11. Jałoś

10. Ewa

9. Jarek

8. Krzysiek I

7. Gosia + Maleństwo

6. Agnieszka

5. Krzysiek

4. Gosia

3. Szymon

2. Magda + Maleństwo

1. Alexander

W związku z powyższym, i brakiem jakiegoś szalonego zainteresowania - więcej pokoi nie załatwiamy. Zostaje na ośmiu pokojach dwuosobowych.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu zmiany planów, rekonesans ośrodka dopiero jutro. Będzie bardziej po drodze, bo jutro jadę z żoną na plener fotogrficzny do elektrowni atomowej w Żarnowcu.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy z rekonesansu.

Oczywiście, jest tak jak zwykle w reklamie - rzeczywistość trochę odbiega od tej przedstawianej w ofercie.

Na szczęscie dużych rozbieżności nie ma.

Zamiast jednak "pensjonatu na plaży" nad morze trzeba iść dobre kilkaset metrów.

Pokoje rzeczywiście z pełnym węzłem sanitarnym - jedyny maknament to to, że nie ma zasłonek w prysznicach, czyli kąpiąc się zachlapiemy łazienkę.

Jest deska do prasowania, kilka miejsc do spotkań ("duża sala balowa", mniejsza sala "kameralna" i jakieś półpięterko z fotelami).

Wynegcjowaliśmy niższą cenę, ale powstał problem, że będzie trzeba po nas posprzątać (tzn. pozmywać naczynia). Wróciliśmy jednak do ceny wyjściowej w zamian za to że się o te brudne talerze nie będziemy martwić.

Piwo na miejscu (z kija) po 3.00 pln. Wywalczyliśmy dostęp do kuchni, więc wszelkie podgrzewania i delikatne gotowanie możemy uskuteczniać.

Zastany na miejscu sprzęt "hi-fi" okazał się "lo-fi" :(

Dlatego będzie trzeba coś przytargać.

Ponieważ nie bierzemy całego pensjonatu jest możliwość, że na Sylwka przyjdą osoby z zewnątrz - zapewnili nas jednak o pełnej autonomiczności w organizacji i uczestnictwa w imprezie.

Do 8.12.2006 musimy wpłacić zaliczkę - 50%.

Zrobimy listę kto ma/chce co przywieźć. Takie coś jest potrzebne, żeby się nie okazało że będziemy mieć osiem garnków biogosu...


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnotowałem następujące wpłaty:

Piszę Osoba Towrzysząca, bo w przelewie jest tylko kto wpłacał - tak mi prościej :)

1. Krzysiek I

2. + Osoba Towarzysząca - wpłata 150zł

3. Ewa

4. + Osoba Towrzysząca - wpłata 150zł

5. Alex

6. + Osoba Towarzysząca - wpłata 150zł

7. Szymon

8. + Osoba Towarzysząca - wpłata 150zł

9. Kwiatek

10. + Osoba Towarzysząca - wpłata 100zł

11. Kraszan

12. + Osoba Towarzysząca - wpłata 150zł

Brak wpłaty od Jałosia + OT i Krzyska + OT.

Dziś jedziemy wpłacić kaskę - wyłożyć za Was, czy rezygnujecie?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludziska... gorąco było...

Teraz to już Wam mogę opowiedzieć, ale ile ja się strachu najadłem? Ale po kolei:

Jedziemy w umówionym terminie z zebranymi zaliczkami. Zajeżdzamy do Jastrzębiej Góry, wchodzimy. Facio za barem mocno zdziwiony o jaką zaliczkę chodzi. Dzwoni do szefowej. Ta mówi mi przez telefon, że ona przeprasza, ale w międzyczasie przyjechała większa grupa, 30 osób, że oni zapłacili zaliczki od ręki i że ona ma już zrezerwowane dla nich. To nic że my też mieliśmy zaklepane. To nic że przyjechaliśmy zgodnie z umową, z zaliczką w zębach. Ona przeprasza, ona rozumie że głupio wyszło, ale (podobno) sam rozumiem - z tamtych ludzi będzie miała więcej pieniążków... No myślałem, że podjadę na cpn wrócę z kanistrem benzyny i ich spalę. Wkurwieni na maksa zaczęliśmy szukać na ślepo po okolicznych pensjonatach. A że był już 10.12 (w dodatku niedziela) wszędzie nam się śmiali w twarz, że szukamy sylwestra o dwa miesiące za późno. Odwiedziliśmy z 30 pensjonatów w Pucku, Władysławowie i innych wsiach nad Zatoką. Wszędzie drwiący śmiech, że _trochę_ późno. Od poniedziałku od rana dzwonienie wszędzie gdzie się da. Uruchomiona została znajoma z biura tyrystycznego. Ona uruchomiła znajomą panią przes Polskiego Stowarzyszenia Agroturystyki... Wszyscy wszędzie gdzieś dzwonili.. nici... normalnie zero wolnego miejsca. A jak już się gdzieś okazywało że mają wolne miejsca, to dla grupy ok. 20 osób to już można zapomnieć. A znaleźć konfigurację taką że: dla grupy 20 os., do tego z ogrzewanymi pokojami, z choć podstawowym węzłem sanitarnym, z salą w której samodzielnie można zorganizować imprezę to już w zasadzie science-fiction. No ale wreszcie udało się. Po zrobieniu kilkuset kilometrów, wydzwonieniu kilkunastu godzin i uruchomieniu sztabu ludzi znaleźliśmy pensjonacik, może nie szczyt luksusu, ale prawie identyczny jezeli chodzi o standard jak ten w Jastrzębiej Górze. Z resztą nie można spodziewać się cudów, za 30zł od osoby i "co łaska" za salę.

Żeby było śmieszniej to wróciliśmy do punktu wyjścia czyli do Łeby. http://www.leba-kurort.pl/pre_wyszuk.php?show=panda/

Wyszliśmy dziś z domu o 8.00 a wróciliśmy dopiero teraz - ale honor i impreza uratowane :)

Idziemy spać - jutro więcej szczegółów.


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze my siedzimy i sie zastanawiamy w co sie ubrac na sylwka a tu taka akcja byla... Na szczescie sa jeszcze wlasciwi ludzie na wlasciwych stanowiskach :D Gratulacje za wykonanie kolejnej mission impossible :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa :

No prosze my siedzimy i sie zastanawiamy w co sie ubrac na sylwka a tu taka akcja byla... (...)

proponuje dresik :)


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jałoś :

proponuje dresik :)

no to nie ulega akurat watpliwosci, pytanie brzmi ktory??? :D


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ewa galowy oczywiście dresik


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie znalazlam, dlugą czarną na ramiączkach i nawet na metce jest napisane: Woman's dress, tak wiec dress juz mam wybrany :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha...a o tym czy ma paski to sie przekonaja tylko pozostali uczestnicy dress party :D reszta niech zaluje :)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli juz wiemy, ze dziewczyny ubrane beda elegancko. a Wy chlopy co wrzucacie na siebie?:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe patrzac na mode meska to ostatnio bardzo modne sa swerty z linii Kononowicz fashion, dodatkowy ich atut to dzialanie dietetyczne dla kobiet, ba! nawet bulimiczne...Ale raczej pozostancie bardziej tradycyjni w strojach...:)


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobimy imreze sywestrowa pod jakims tytulem?

np. wiejskie paartyyyyy albo cos innego


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas rozpisać co potrzebujemy :Sad Zgłaszać się co kto może/chce załatwić/przywieźć.

Załatwiłem już kolumny, wezmę swój wzmacniacz i laptoka więc muza będzie. Jeżeli ktoś ma fajną muzę to niech weźmie.

Z dużych "produkcji" musimy uzwględnić następujące pozycje:

- duży gar dobrej zupy na kaca (myślę o prawdziwym rosole, bo czerwony barszczyk to można zrobić "z torebki")

- fura koreczków

- blacha ciasta [załatwione]

- paszteciki/krokieciki

- gar bigosu

- micha sałatki 1

- micha sałatki 2

- micha sałatki 3

- może jakieś leczo/strogonow ?

- pólmisek czegoś fajnego 1

- półmisek czegoś fajnego 2

Do tego jak każdy drapnie z domu paczkę paluszków, orzeszków czy czegoś w tym stylu to będziemy mieli wypas imprezę :D

Piszcie co się jeszcze może przydać/co potrzeba.

Wszelkie sugestie i wnioski mile widziane :D


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja micha salatki i polmisek czegos fajnego(wedlinki itp) + drobne przekaski. pzdr

przydalby sie dobry aparat, teraz slobie pomyslalem, ze fajnie by bylo (nie wiem czy juz nie za pozno) pomyslec o jakichs nietypowych strojach, typu PIMP, disco 70 itp;)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zgłaszam michę sałatki nr 2 :Sad, półmisek czegoś pysznego (pieczone mięsko na zimno) i garczek świeżutkiego smalczyku ze skwarkami (+ świeżutki chlebuś)..... to tak żeby po staropolsku było :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to my salatka nr3 + cos tan jeszcze


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półmisek czegoś fajnego 2

micha sałatki 3

fura koreczków (czesc)

paszteciki/krokieciki

A zapomnialem dodac bierzemy to

Ja z Monika, Krzys z Aga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.