Skocz do zawartości
darecky3

Apel do wyspiarzy i nie tylko - pilne!

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio byłem bardzo mało aktywny na forum, czasem tak bywa ale nie o tym chciałem napisać. Temat całkiem nie związany z morszczyzną i przyznam szczerze, że nie spodziewałem się, że akurat w takiej kwestii tutaj sie odezwę a w zasadzie zwrócę o wsparcie. Zaznaczam, że nic nie kosztuje i nie chcę nikogo na nic naciągać. Mam nadzieję, że moderacja zezwoli na powiszenie tego posta przez jakiś czas. Ale do rzeczy. W UK ostatnio nasiliło się zjawisko interwencji służb socjalnych, ktore pod byle pretekstem wrecz "uprowadza" dzieci polskim rodzinom. Zjawisko jest na tyle niebezpieczne, że na ich celownikach znalazły się wlasnie polskie rodziny. Z informacji poufnych zdobytych przez zrzeszenia polonijne okazuje sie, ze zwiekszono limit adopcyjny na kolejne lata z wyszczególnieniem polskich dzieci, gdyż sa one szczegolnie zadbane i o dobrych manierach z ponadvprzecietnymi zdolnosciami nauki.Inaczej mowiac bardzo atrakcyjne. Dzieci sa zabierane nawet pod pretekstem, uwaga to nie zart : za duzo zabawek, jesli nie to za malo zabawek, za duzo sie ucza lub przeciwnie, za malo sie ucza itd. Byle pretekst jest isotny co sady brytyjskie rozpatruja na korzysc social service UK. Sytuacja jest na tyle powazna, ze wystosowano petycje, ktora ma trafic do ministerstwa polskiego rzadu. Kazdy glos w petycji jest wazny. Prosze o wsparcie, wystarczy jedynie oddac glos, to nic nie kosztuje a sprawa jest bardzo wazna. Badzmy rodzicami, zrobmy to dla naszych dzieci, nie dajmy sie okradac z naszej dumy. Obronmy nasze rodziny.! Podaje link i z gory dziekuje za kazdy elektroniczny podpis. Naprawde, sa ankiety i glosowania bo rybka, bo kotek itd. Tu chodzi o nasze dzieci! To jest apel do narodu polskiego. Przekazcie dalej na FB, twitter itd. Zrobcie to, blagaja nasze dzieci.

>>tu jest link<<

Z gory dziekuje i przepraszam za zamieszanie ale naprawde to wazna rzecz.

Darek


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.