Skocz do zawartości
ZiZi

nepthea

Rekomendowane odpowiedzi

oderwal mi sie dosc duzy krzak jak go szybko przymocowac? w dotyku jest dosc twardy i szorstki nie wiem czy wykalaczki to dobry pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wykalaczka pien w poprzek przy podstawie i gumkami ten patyk do skaly przymocuj az przyrosnie, pozniej wykalaczke usun albo wcisnij go w jakas szpare w skale. jak sie zrobil juz chudy flak to zostaw go na chwile w spokoju nawet lezac na piachu sie w koncu spowrotem napompuje. ja moich ktore sie same oderwaly nigdy specjalnie nie przymodowywalem - prod wody niosl je byle gdzie i gdzie sie zakleszczyly przypadkowo tam przyrosly :(


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tego korala gaza przywiazywalem doi skalki.jednak uwaga po tygodniu gaza jest bardzo delikatna i usuniecie jej powoduje z esie rozpada w rekach.trzeba to zrobic po 3 dniach max.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mozna wykalaczka to sie zabieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to albo gumki albo wykalaczka. Nie warto gazy stosowac z tego powodu co wymienil Darekn12, poniewaz niekiedy korale przyrastaja dluzej niz 3 dni, nawet i dwa tygodnie.

Mozna jeszcze zastosowac siatke po pomaranczach dla drobniejszych korali, jak np. grzybki. Ale polecam tylko ta z drobnym oczkiem co mandarynki sa w nia pakowane, te od pomaranczy maja za duze oczka. Serio :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zrobilem, stopa korala byla cala w sluzie, pewnie sam sie chcial przymocowac do kufla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadal problem z tym koralowcem, odlaczyl sie inny dosc duzy krzak od skaly, a dwa pozostale wisza na "wlosku" - wszystkie z tego samego miejsca, w zwiazku z tym mam pytanie, czy przy niesprzyjajacych warunkach oswietleniowych koralowiec ten stara sie zmienic miejsce pobytu?

wskazuje na to chociaby kleisty sluz na stopie juz po odlaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.