Skocz do zawartości
jacekberetłódz

Swiatłowód orange kto posiada?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kończy mi się umowa tv nc+ oraz internet i przymierzam się do światłowodu orange razem z tv ma ktoś taki zestaw jestem ciekaw jak to się sprawuje


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od zapytania w Orange czy jesteś w zasięgu takiej sieci

Światłowod to aktualnie imjeszcze bardzo długo będzie najszybszym medium transmisyjnym. Niezależnie od tego jaki to bedzie operator czy Orange czy Netia czyn jakiś lokalny. Faktem jest ze jak operator Chce coś zpartolic to spartoli. Jednak jeśli jesteś w zasięgu sieci FTTH to nie zastanawiaj sien tyljo bierz.

Ja raczej sjlanialbym.sie ku lokalnemu operatorowi, Orange mimo tego że reklamuje ten produkt tak naprawdę ciągle jeszcze go nie ma w ofercie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Radek-sl (wyświetl historię edycji)

ca423fe0c577ab52c4072b862333e025u1247a1097.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od listopada. Trochę się bałem po opiniach o neostradzie, ale na razie sobie chwalę. Żadnych problemów nie mam. Jedynie z multiroomem musiałem kombinować, bo standardem jest niestety skrętka, co u mnie odpadało.


.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

światło w Orange masz wycenione nawet dobrze, ale w pakiecie z TV to już koszmar wychodzi, głównie ze względu, że w pakiecie w miarę opłacalnym dostajesz słabe stacje - oczywiście, co komu potrzeba. Ja miałem ten dylemat w grudniu. Zostałem przy Toya (net) i NC+ (TV). Toya to łącze ethernet, może nie FTTH, ale całkiem stabilne (jestem zawodowo związany z branżą IT i robię dużo zdalnie). Jak potrzebujesz dużo więcej niż w ofercie, pogadaj z infolinią (oferta niestandardowa) możesz próbować z symetrykiem.

Aha, żeby nie było, nie pracuję w żadnej z firm, które wymieniłem w poście :-)

Edytowane przez pooh (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.