Skocz do zawartości

Historia edycji

tommy80

tommy80

Rafa kwitnie...

Korale mają bardzo duże przyrosty. W zbiorniku zaczyna brakować miejsca! Postanowiłem nie robić już więcej szczepek korali, ponieważ już zabrakło miejsca na nie. Po urlopie zauważyłem stratę jednego chromisa. Pływają obecnie dwie sztuki.

Dzisiaj do zbiornika doszła jedna z piękniejszych ryb - Zebrasoma flavescens. Scopas gdy ją zobaczył, to oszalał... Po kilku godzinach zaczęły już spokojnie pływać obok siebie. Jeśli dojdzie do jakiś większych utarczek, niestety będę musiał pożegnać się ze scopasem. Hepatus nie reaguje w ogóle na nowego lokatora.

Od dzisiaj postanowiłem również eksperymentalnie podmieniać wodę rzadziej, tj. raz w miesiącu.

tommy80

tommy80

Rafa kwitnie...

Korale mają bardzo duże przyrosty. W zbiorniku zaczyna brakować miejsca! Postanowiłem nie robić już więcej szczepek korali, ponieważ już zabrakło miejsca na nie.

Dzisiaj do zbiornika doszła jedna z piękniejszych ryb - Zebrasoma flavescens. Scopas gdy ją zobaczył, to oszalał... Po kilku godzinach zaczęły już spokojnie pływać obok siebie. Jeśli dojdzie do jakiś większych utarczek, niestety będę musiał pożegnać się ze scopasem. Hepatus nie reaguje w ogóle na nowego lokatora.

Od dzisiaj postanowiłem również eksperymentalnie podmieniać wodę rzadziej, tj. raz w miesiącu.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.