Skocz do zawartości

Historia edycji

tommy80

tommy80

W ostatnim tygodniu do zbiornika doszło kilka korali: Acropora zielona z lokatorem (krab Trapezia lub Tetralia), szczepki Zoanthusów, Favii, Euphylli (około 15 główek) i Montipory sunset.

Dzisiaj podmiana wody (20 litrów na soli Reef Crystals) po prawie miesiącu od ostatniej podmiany. Dodatkowo wymieniony zostanie węgiel.

Rafa kwitnie aż miło. Niestety nie mogę namierzyć czerwonego mandaryna. :( Być może Hexa go zagłodziła na śmierć...

tommy80

tommy80

W ostatnim tygodniu do zbiornika doszło kilka korali: Acropora zielona z lokatorem (krab Trapezia lub Tetralia), szczepki Zoanthusów, Favii, Euphylli (około 15 główek) i Montipory sunset.

Dzisiaj podmiana wody (20 litrów na soli Reef Crystals) po prawie miesiącu od ostatniej podmiany.

Rafa kwitnie aż miło. Niestety nie mogę namierzyć czerwonego mandaryna. :( Być może Hexa go zagłodziła na śmierć...

tommy80

tommy80

W ostatnim tygodniu do zbiornika doszło kilka korali: Acropora zielona z lokatorem (krab porcelanowy), szczepki Zoanthusów, Favii, Euphylli (około 15 główek) i Montipory sunset.

Dzisiaj podmiana wody (20 litrów na soli Reef Crystals) po prawie miesiącu od ostatniej podmiany.

Rafa kwitnie aż miło. Niestety nie mogę namierzyć czerwonego mandaryna. :( Być może Hexa go zagłodziła na śmierć...

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.