Skocz do zawartości
outta82

[lampa LED]CHIHIROS Crystal LED E401M Marine 18W opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

składam sprzęt do mojej kostki 40x40x40 ( 64L brutto ).

Czy ta lampa będzie ok? Cenowo dobra opcja ( ma sterowniki ).

Interesuje mnie Wasza opinia a najlepiej kogoś kto ma taką lampę.

Z powodu szer. mojego akwa raczej tylko LED. Na droższe mnie nie stać, więc również nie piszcie że lepiej dołóż 400zł i kup lepszą.

Ewentualnie jakieś konkretne alternatywy dla tej.

Z góry dzięki za opinie,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

za słaba, nie te diody, nie te ustawienia - opcja włącz wyłącz z "zapamiętanymi ustawieniami mocy" to sobie można zrobić zwykłą czasówką za 10zł z marketu a moc regulować ilością diód

słowem podobne coś można zrobić/zamówić za 150zł - za 350 to masz pełne sterowanie mocą od 0 do 100% , kilka kanałów , wschody zachody

stały rozstaw nóżek - bez regulacji to też nie jest "plus"

poszukaj czegoś na targowisku ... i OLX - pisałem wczoraj że widziałem tam całkiem zgrabne lampki za 149zł (co prawda do mniejszego zbiornika) - można napisać do producenta popytać bo radiatory na których robi są na portalach aukcyjnych sprzedawane na metry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,

Dziękuję za opinię, w takim razie z żalem odpada. A coś do 400pln która będzie ok? Niestety DIY również nie wchodzi w grę z powodu braku znajomości elektroniki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ty masz DIY kupić a nie majstrować. Silvia jasno napisał co masz zrobić. W tej cenie nic innego dobrego nie dostaniesz.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.