Skocz do zawartości
Zbyszek1305765949

KALKREAKTOR ROKU ! ! !

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwilek pokaze wam reaktor ROKU !!!!! wykonany przez kolege Kwiatka :D powiem wam ze z Thcshiba do konca nie wiemy czego tam sie tak dzieje a myslelismy z tydzie nnad tym :D:D:D

Zaraz wrzcue wam filma )potrzebny Quick Time Player )

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do avi sconvertowalem bedzie latwiej innym :D

REAKTOR ROKU ! :D

Ja jak t ozobaczylem to mi wara opadla :D hehe , 4 kg wkladu Knopa ! normalne sitko zadnej tam misy na dnie i takei cyrk ipanie :D Kwiatek zadziwiles mnie na maxa ! i nie mam pojecia czemu sie tak tam dzieje ? czy wkald za drobny ? czy otworki za male w sitku i sie zbeira tam to co 2 ? czy ...czy .. czy ? nie wiem do dzis :D ale msze przyzanc ze jest to zastanawiaaje , zadziwiajace i mi sie zajefajnie spodobalo :D

pozdrawiam :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW niezle hehe tylko pewnie zadyme robi i raczej bym sie przytym niewyspal ale jak dlamnie bomba :yes

(nie nabijam sie bron boze)

pozd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie to stare dzieje :D

Reaktor ju zpracuje poprawnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rowniez BOMBA Kwiatek :yes i powiem Ci ze nie wiem jak taki zrobic :D patrze na ten filmek juz dobry tydzien czasu i cos mi sie nsuwa jaks pomysl zeby cos zrobic czy Zeovit zeby tak skakal i sie oplukiwal czy cus ... to cus jest w mojej podswiadomosci tylko jeszcze nie wiem co ale dam znac na bank wiem ze cos z tego filmiku sie u mnie w bani zrodzi ! i jeszcze Ci podziekuje :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr z absorberem dzialajacy w ten sposob bylby ..... no wiecej juz chyba niemozna by bylo od niego wymagac :wink

@Swir tylko plany i wymiary prosze a nie tylko zdjecia niekazdy jest taki uzdolniony ze po zdjeciu zalapie co i jak :wink:):D:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1545-autozeo.jpg

Ta mna 400 litow wody stosuje sie tylko 1liter Zeolithu o ile dobrze pamietam , wiec jak w to dmuchne pompa 2000l/h i jezcez zauwazcie na rysunku ze pompka od dolu tez podaje wody i sie wytworza przeciwprady ojjj olucze to porzadnie wkald :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxijetta nawet zmieszcze moze pod spod rury , wypuszez tylko zasysanie wody :D

Prawde powiedziawszy to nei widze jakos u siebie tego Zeofiltra i latanai tam pod szafke i telepania ta rekojescia HAHAHAHA :D niech sobie zapomna :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wkladu Zeovitu bylo by to najlepsze rozwiazanie z mozliwych :-)

Kwiatek, a dlaczego juz jest normalnie? Samo z siebie ustalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio takie buzowanie widzialem jak "za bajtla" wino w baniaku pedzilem :D Kwiatku jestes pewien ze nie pomyliles wkladu ? :D winne drozdze daja taki efekt :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehhehe :D nie nie pomylilem :D powinien byc grubszy ale jakos sobie z tym poradzilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno mnie zastanawia , skoro przeplyw wody przez ZeoVit Filtr powinien wynosci 400l/h to po kiego groma oni tam pchaja takei mocne pompy (2000l/h) moze mi to ktos wytlumaczyc ?

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, sam się długo zastanawiałem nad tym :D Nawet pewien sklep obiecał mi dawno temu wyjaśnić tę kwestię ale niestety nic z tego nie wyszło.

Wg mnie zrobili przepływ biorąc pod uwagę filtr pełny po same wieko - czyli na moje oko akwarium min. 2500l.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no okey , ale nie wszyscy maja tak duze baniaki jak ja te 2500 l nie ?:D no:D i dalej nic nie kumam :D:D

Tam juz poznije poszli po rozum do glowy i zaczeli montowac male p0ompki 1000l/h i zawory do nich :D ale to jeszcze nie to bo nadal trzeba biegac pod szafeczke potrzasac gruchom :D

A musze wam powiedzeic ze na taki fajny maly zawor przy tej pompie to mam pomysla i niedlugo to wam pokaze :D

http://www.korallen-zucht.de/index.php?35&backPID=35&tt_products=361

pozdr..


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki rodzaj działania filtra ma jedną poważną wadę. Złoże się kruszy o siebie. Nie wiem jak twarde jest to, które zostało do niego załadowane. Jeśli dość miękkie to z czasem może to się stać problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawi sie cisnienie wody w pompie oplukujacej wkald tak zeby go tylko oplukiwala a nie podrzucala do gory bo wtedy to faktycznie bedzie sie kruszyl i z czasem nazbiera sie go tez na dnie sitka , tam musi byc zawor do regulacji przeplywu wody (sluszna uwaga)

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.