Skocz do zawartości
mario-sz

TANIE MAREE

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie Ci sie mario udalo :D

SZCZERZE NIE POLECAM TEGO SKLEPU E-RYBKA, bo .........

brak mi slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kmati cos wiecej napisz na temat e.rybki bo brak mi slów na twoją wypowiedz ...coś ci sie chyba pomerdalo :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kmati moze rozwin troche wypowiedz, bo nie wiemy o co chodzi, czy Tomek nie wyslal na czas, czy zwierzaki byly chore, czy np nie podobaja ci sie dzwi wejsciowe?

Ja osobiscie sklep polecam, nie mialem nigdy problemow, ceny b dobre, Tomek zawsze sluzy rada i pomoca.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja praktycznie wszystko mam z erybki.tez polecam


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem okazję to ją pokazałem. To nie jest kryptoreklama.


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem taniej...

a o Erybce mam takie sobie zdanie


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba że @kmati zamawiał lale dmuchaną z otwartym dziobem .... to rozumiem ....bo reszty nie moge pojać z jego wypowiedzi. Tomek jak u mnie ma same pozytywy i niech tak trzyma!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja coś powiem :D nie kupowałem tam

ale na tej aukcji:

http://www.allegro.pl/item142784249_gabka_pomaranczowa_koralowiec_morski_morskie.html

jest napisane że gąbka to koralowiec :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wyszło czy erybka to dobry sklep. Udowadnianie, że brunetka jest mądrzejsza od blondynki, i że mercedes jest lepszy od bmw

NIE O TO CHODZI.

Młodzi kasy nie mają więc dałem im linka jak chcą kupić dobrą TANIĄ pompę

POZDRO


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piona

Nawet jezeli kupowal dmuchana lale ( sory kmati jezeli to stwierdzenie Cie obrazi ) to ma prawo byc niezadowolony. Najzwyklej w swiecie. Ja sporo w erybce kupowalem i Tomka lubie, ale samych ochow i achow bym nie pisal. Kupowac u Tomka to byla pure przyjemnosc, gdy jeszcze nie mial ogromnych obrotow i mogl poswiecic odrobine wiecej czasu klientowi. Teraz widac ze ma roboty duzo ( w sumie to zycze mu, aby nie mial mniej ), ale tez kontakt sie zdecydowanie utrudnil. W tej chwili zwyczjany sklep internetowy + daleko od miejsca mojego zamieszkania i nie mam nawet jak wpasc po zycie ( a z zalozenia nie kupuje wysylkowo zycia ). Co do linku - ok, swietna okazja, ale mysle ze warto uszanowac pewne, pisane i nie pisane, zasady forum i nie podrzucac Przemkowi dokladnych linkow do konkurencji. Warto uszanowac to, ze jednak cale forum dziala na jego serwerze. Pozdrawiam,

M.


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam farta kiedy dzwonie to odbiera...jak dla mnie gosc !!!! Przemkowi nie odejmujac .ZERO KONTAKTU!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opisu tej gabki, pewnie chodzilo u ulatwienie przy wyszukiwaniu na allegro, po prostu nie ma tam osobnej kategorii akwarystyka morska(a szkoda) i trzeba uzywac wyszukiwarki.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem do Allegro z prośbą o założenie działu "Alwarystyka morska". Obiecali, ze pomyślą... pół roku temu...?


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZETO to proste jak je..nie:D:D:D @ dzieki za opis @ nowy _zarażony podpowiedzial co po nie którym ze wpisujac gąbki ..przejdą na chemiczny dzial typu (czeszczenie kibla):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D Panowie na forum jest nas sporo, niech kazdy wysle list taki jak kraszan i nie ma bata, bedzie nasza kategoria;)

jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tak sie sklada ze to wszystko jest umieszczone w kategori :

Allegro › Dom i Ogród › Zwierzęta › Akwarystyka › Zwierzęta akwariowe › Morskie

iec jest juz morska ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z ocelocikiem - bardzo lubie tomka i mam same pozytywne doświadczenia (a kupuje właściwie teraz pół na pół w reefshopie i w e-rybce, a czasem w korale.pl), ale uważam że co jak co ale wysyłanie bezposrednich linków reklamujących konkurencję to drobna przesada.

Może jest to największe i najlepsze forum morskie, gdzie są osoby kupujące różne rzeczy, ale jednak jest ono prowadzone i finansowane przez Przemka.

Mam nadzieje że mnie zrozumiecie że zrobie to co powinien zrobić Przemek (a nie zrobi bo by go wszyscy zjedli z kopytami) - zablokuje temat.

Tomek nie obraź się - naprawdę nic osobistego, nie działam też na żadne polecenie Przemka (zreszta obaj panowie z tego co wiem współpracują ze sobą mimo że są konkurencją), po prostu uważam że powinienem jakoś zareagować.

W ramach pocieszenia - nie kasuje tematu :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.