Skocz do zawartości
core2a

Marsa Alam sylwester 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zamierzam się wybrać na sylwestra na 14 dni do Marsa Alam, myślę o El Malika Abu Dabbab :smiling: .

Wybieram się po raz pierwszy i szukam opinii kogoś kto był w tym czasie.

Może są jakieś inne hotele godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do triton beach resort jedź, albo brayka bay to są najlepsze wg mnie hotele w marsa alam

Polecam obydwa. Piękne rafy przy brzegu , szkoły nukowania itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka lat temu w tym hotelu ,jak był prowadzony przez Włochów

W skali 1-10 wedle mnie 8.

Nie było się do czego przyczepić ,chyba że ktoś lubi

Obecnie hotel zmienił nazwę i jest pod innym (zapewne) zarządem.

Poczytaj sobie recenzje ,obejrzyj realne zdjęcia

h ttps://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g311425-d1170320-Reviews-El_Malikia_Resort_Abu_Dabbab-Marsa_Alam_Red_Sea_and_Sinai.html

Z gustami się nie dyskutuje ,ale zanim pojedziesz do Egiptu to zastanów się czy ,

aby to najlepszy wybór na Sylwestra w sytuacji jaka tam panuje.

Cena (zapewne atrakcyjna) to nie wszystko.


130/55/70 # 90/45/50 # 600l w obiegu # 2 * HQI 150, 2 * 54W T5 # EcoRunner 9000 # 2*Tunze 6105 # APF600 # reaktor AM KR1000 # komp sterujacy AM z dodatkami : ... :ryby+miękkie+lps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodzio71 pamiętasz może koszty nurkowania?

recenzje znam, słyszałem też że może być ten hotel, cena się trafiła atrakcyjna bardzo więc szkoda nie skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodzio71 pamiętasz może koszty nurkowania?

recenzje znam, słyszałem też że może być ten hotel, cena się trafiła atrakcyjna bardzo więc szkoda nie skorzystać.

Niestety nie znam cen za nurkowanie. Jednego roku próbowałem swoich sił w nurkowaniu z butlą w morzu czerwonym. Wzięli nas bez przygotowania gdzieś na morze , fale były z metr, no nie powiem , rafy były piękne , ale stres chyba zwycieżył i nie poszedłem dalej w temat, za to snurkowanie jest ok:-)Sylwester w egipcie super , spędziłem tam z 5 sylwestrów. W marsa alam nie ma skupisk ludzi jedynie małe miast el quasir można zwiedzić, prawdziwy skansen arabski.Do hurghady, albo do szarmu nie ryzykowałbym się ruszać , ale marsa alam jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za porady :smiling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.