Skocz do zawartości
michu23

elementy pvc - kupię

Rekomendowane odpowiedzi

witam! ma ktoś na zbyciu jakies elementy, rurki, kolanka PVC? potrzebowalbym do zrobienia powrotu wody z panel u do akwa. 35 cm rurki, 2 kolanka - srednica 12mm. Pytalem w obi i sklepach u mnie w miescie i takiej srednicy nie ma szans dostac. pzdr!


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc będziesz miał problem, standardowe systemy armatury ciśnieniowej PCW zaczynają się od 16 mm (a i to nie w całym asortymencie) bezpieczniej jest zamówić 20 mm.


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@michu23

Zapytaj w Korale.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w korale.pl ma effasty wiec od 16 mm sie zaczyna


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Azmodan :

w korale.pl ma effasty wiec od 16 mm sie zaczyna

i naqdal twierdzę, że to minimalna średnica i nic mniejszego z szarego PCW do klejenia nie ma... a wiem co mówię.... :)


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no to ktoś sobie zadał wiele trudu żeby coś takiego zdobyć :-) z tego co wiem nikt tego do kraju ot tak nie zciąga. ew. po wyjątkowe zamówienia. po prostu nie ma to zastosowania w przemyśle


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli chodzi tak serio serio minimalną średnicę która jest produkowana ito przez hiszpanów bodajże to jest to 10 mm....jednak Polski oficjalny przedstawiciel w ofercie ma 16 mm...


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale fakt jest faktem, że dopiero gdy sprawdziłem to co mam pod ręką okazało się, że faktycznie istnieją ... robi to VDL holenderski. Chylę czoła "Kwiatek" :-)


Budzi się we mnie zwierzę! (tylko obawiam się, że to leniwiec)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Aqua Medic mają 12mm, przynajmniej w ofercie jest. Dowiem się czy mają na stanie...


120x50x50.Odpieniacz EVO3000,RW8,Eheim StreamOn 4000plus,Pacific Sun Metis Hyperion S2 2x75W,Tunze 3163,3162.23kgLS,25kg skaly.LPSy i miekkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w effascie jest tylko redukcja 12/16


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.