Skocz do zawartości
nowy_zarażony

TANIE MAREE

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro juz mowimy o reklamach i konkurencji.

@Przemek czy ja moge zostac przy swojej sygnaturce ?

Nie jestem sklepem ani zadna konkurencja ale wole sie zapytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przespalem sie z problemem, przemyslalem to i owo. Kolejny raz poniosly mnie emocje i rozpetalem niepotrzebna wojne. Coz taki wiek:)

Zapomnialem o twardych zasadach rynku, o tym ze to wlasnie Przemek zapewnia nam dostep do forum, pozwala nam wymieniac sie doswiadczeniami, zasiegnac rady etc. W koncu placi za jego utrzymanie, i ma prawo narzucac nam swoje zasady. Uzmyslowiliscie mi kilka rzeczy o ktorych wczesniej nie myslalem, lub patrzylem na nie z innej perspektywy. Jestem tu tylko gosciem, dzieki uprzejmosci P. Przemka.

Mysle, ze wszystkim nam wyjdzie na zdrowie, jezeli zamiast prowadzic wojny zajmiemy sie tym co kochamy. Jezeli o sklepy chodzi, kazdy podczas swojej "kariery" akwarystycznej, bedzie robil zakupy w conajmniej kilku sklepach. Bedzie mogl przez ten czas wyrobic sobie opinie, i sam zdecyduje gdzie kupowac.

Chcialem przeprosic Wszystkich za zamieszanie, szczegolnie Przemka. Robilem zakupy w um-umie, nie narzekam na obsluge i chwale go sobie. Teraz mam sklep na miejscu, wiec naturalne jest ze tam biore.

Postaram sie, nie wtracac do naszych rozmow tematow sklepow, czy to w pozytywnym aspekcie czy tez negatywnym. Uwazam, ze temat nalezy zamknac, aby nie napedzac spirali nienawisci.


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

jestem za:yes

:szok

hehe POZDRO PIONA!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie trzeba to na aquarefie wrzucę baner reefshopu :):D:D:D:D:D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co to jest reefshop??? bo jestem z angika cienas :) ja mam szope na dzialce czy mam czytac ..mam shope???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.