Skocz do zawartości
ZiZi

zamienie ksenie

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

kseni mam tyle, ze starczy na kilka zbiornikow, zaslania mi caly dol zbiornika

najchetniej jakis sklep, doloze nepthe

przyjme kazda rozsadna propozycje (np: oddaj za darmo i doloz piwo :))

mozliwa wysylka konduktorska, prosze sie nie zglaszac z zbiornikami 100-200 litrow bo sie tam nie zmiesci :D

oddaje tylko calosc, chyba, ze ktos ze szczecina chce krzaczek

ogloszenie dalem w innych mediach, tak wiec moze sie zdazyc, ze ktos nie zdazy zaklepac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Propozycja z piwem jest super!!!Chetnie wymienie na browarek a ksenia znajdzie 2 nowe domki.Pozdrawia Roman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie bym wziął.

Jestem z Krakowa ale znajomy ze Szczecina będzie jechał do Krakowa 4.12.2006

Je]li poczekasz to podaj cenę na

grukka@poczta.fm

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

las kseni ma 0,5 m2, raczej nie nadaje sie do zbiornikow ponizej 1000 l - jako calosc

co zrobicie z kilkoma kilogramami kseni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi ja tez jestem z Krakowa i mógłbym trochę odebrać od artura k tak że by się to zagospodarowało :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbab, fajnie to szukaj innych, w jden box powinno sie zmiescic, czekam jeszcze na info z innych mediow, szczegolnie od Przemka, bo nawet nie odpowiedzial na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja znam jednego co jak mu podsunę to weźmie od razu bo zasiedla akwa po kawałku, mam mu podrzucić szczepek sinularii i z tego co wiem to xeni tez nie ma :) wiec nas jest juz 3, inna sprawa że xenia sie coś mi dziwnie trzyma :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po krzaczku qbab to trzeba znalesc z 10-15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się piszę..również odeślę piwko..całą kratkę..ale czy pociąg bedzie leciał przez wawę ?

jeżeli nie również piszę się na odbiór.,..mam do zasiedlenia ponad 1, 275 m2 zbirnika...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz

Jeśli interesuje cię zamiana to mogę zamienić sie na rybkę

podobną do helmona ale z krótkim pyszczkiem.

Super wyjada aiptasie - u mnie w tydzień wyczyściła cały zbiornik ale pokolce ja chciały zamęczyć dlatego na dzień dzisiejszy jest w sumpie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na powazne propozycje, bez sensu jest zasiedlac zbiornik tylko ksenia - dywan z kseni to raczej marny pomysl na baniak

artur, morszczak - kilkadziesiat kseni - pasuje Tobie do zbiornika ?

nowy - pulsujacej, chce sie tylko pozbyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi no ja mogę przyjąc razem z tym kolegą pewnie z 15 -25 "drzewek" (w zależności od rozmiarów) a to już coś, jeśli i artur k by też brał (nie znam jego potrzeb) to już jest sporo :).


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam zbiornik około 400L mało zasiedlony przez korale

tak że myślę że mógłbym przyjąć około 40 szt.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra qbab, zaczekajmy do jutra, jezeli nikt sie nie zglosi, wysle je Tobie - rozumiem, ze artur chce tylko dla siebie kawalek - dogadacie sie

przykro mi , ale pomijam osoby ktore chca ksenie tylko dla wlasnych potrzeb - jest jej za duzo

qbab - wiem, ze nie zasiedlisz swojego zbiornika, ani kolegi -ale to jedyna rozsadna propozycja...

czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak jest ktos chetny z warszawy to moge oddac troche xeni


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to wal do mnie na priv to jak bedzie to się podzielimy - jedna przesyłka to mniej kłopotów dla ZiZi, mniejsze koszty i łatwiejsze pakowanie.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, to wysylam do krakowa, proponuje aby artur, Qbab i czarneslonca, dogadali sie co do podzialu

nepthea bedzie prawdopodobnie tylko jeden krzaczek, ale chyba da sie go podzielic

ksenia bedzie odklejona od skaly tak wiec przygotujcie zapas wykalaczek :)

box styropianowy mam, dzisiaj kupie jakies woreczki

sprawdzcie polaczenia szczecin-krakow

no i jak macie ochote to odeslijcie ten box z jakimis szczepkami - nie jest to obligatoryjne oczywiscie

EDIT

znalazlem: wyjazd 14:05 w krakowie o 22:48, to chyba jedyne bezposrednie polaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZiZi - jakiś szczepek wygospodarujemy :)

poszukam czegoś wcześniej jeśli się da :D bo potem trzeba by jakąś aklimatyzację zrobić i wyglądało by to na koniec po 1 w nocy :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko artur odezwij się do mnie - na priv masz mojego emalia


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze przeslac adres osoby na PM ktora odbierze paczke, ja moge wyslac nawet jutro

moze jeszcze cos doloze, tylko musze odkleic od skaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zi Zi to nie tak :) to trzeba samemu odebrać na dworcu :D inaczej nie zawiozą do domu :D szczególnie że teraz poczta strajkuje :D odezwę się wieczorem - musze ustalić czy jutro będę miał jak odebrać.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem qbab, ale osoba ktora bedzie odbierala od konduktora musi sie wykazac, poprawnym adresem, odbiorcy, czyli dane personalne, jak wiesz w wiekszosci przypadkow tozsamosc jest sprawdzana na podstawie dowodu, reasumujac jakis adresat musi byc z imienia, nazwiska i zamieszkania :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.