Skocz do zawartości
Darekn12

diabel ubiera sie u prady

Rekomendowane odpowiedzi

A bo rozmawialem kiedys z kims kto sie zawodowo zajmuje kulturystyka i prowadzi sklep z odzywkami. Powiedzial mi TYLKO rower, zadne brzuszki czy bieganie. Biegniesz raz szybciej, raz wolniej, czasmi podejdziesz kawalek zeby oszukac. No i mial racje bo tak biegalem dzien wczesniej. Raz dziennie ok 1 h, stale tempo rowerkiem przed telewizorem. Przy dobrym filmie nawet sie nie zauwazy kiedy to mija :):D :D

A jeden dzien przerwy to nie problem znalezc, kazda wymowka jest dobra :D :D :D A brak czasu to inna sprawa, chociaz to tez wymowka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja Panie i Panowie opowiem o czym innym :), mnie by chyba coś trafiło jak bym miał na rowerku pedałować w domu - generalnie sporo jeżdzę (300-500 km/ miesiąc zależy od pogody i humoru)

Ale do rzeczy, zrobiłem sobie w domu drążek do podciągania a nad nim chwytotablica (takie coś do czego można przykręcać i odkręcać wielokrotnie żeby zmieniać układ chwyty wspinaczkowe) z kawąłka sklejki, do tego jeszcze tak zwana drabina bachara - taka drabinka na stalowych linkach rozpinana miedzy drążkiem a ścianą na przeciwko tak że wisi pod kątem około 45 stopni - można sobie na tym chodzić na rękach od spodu - godzinka dziennie 3-4 razy w tygodniu ładowania na czymś takim i przy 181 cm wzrostu ważę obecnie 63 (a były czasy jak miałem 59 :D ) i żeby nie było to słaby nie jestem :D - metoda sprawdzona - organizm sam wie że jak przytyje to bedzie miał wiecej do podciągania i woli nie ryzykować :D

A w najbliższych dniach mam zamiar wrócić do starych dobrych czasów i znów mieć ściankę w domu :D już kiedyś miałem i forma była wtedy rewelacja - ostatni sezon jednak był nie udany wiec trzeba sięgnąć po sprawdzone metody :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qbab

moj organizm na starcie chyba wymieka jak ma podniesc 100 kg przy 186 :)

Zaraz sie zrobi temat rzeka o dietach i sposobach likwidowania miesnia piwnego :D

Co do okularow o ktorych wspomnial @alex. Qrcze niektore panny to fajnie w takich wygladaja a innym nie pasuja, a juz na pewno nie pasuja o tej porze roku. Ostatnio nie wytrzymalem i idac na prost takiej panny wymcklo mi sie na glos ze sloneczko to juz dawno nie swieci. :D :D Dziwna miala mine, a moze nie byla przyzwyczajona do "komplementow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkońcu jest OT to co w tym złego :) inna sparwa że ja piwa nie pijam :D


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.