Skocz do zawartości
Szymon

Coraz blizej celu:)

Rekomendowane odpowiedzi

dwie fotki - czeka mnie jeszcze kilka dni zbierania wody ale calosc juz nabiera ksztaltow. pozdrawiam

890-x1.jpg

890-x2.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trzeciej kwadrze ksiezyca, jak Wielka Niedzwiedzica znajdzie sie na wprost mojego balkonu


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojej no:) skale chce wlozyc jak najszybciej - musze najpierw posolic wode;) reaktor ATI, mikser RATZ. pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reaktor wiem że ATI ale reaktor i mikser że DIY więc się pomyliłem:blush:blush


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon - fajny tekst z tą Niedźwiedzicą :(


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - szymonowi sie na zarty zbiera :(

Baniak przedni a odpienka to widze rakieta ale ja nie o tym - powiedz mi (bo mnie to juz intryguje od jakiegoś czasu) te logo twoje to tez DIY czy z netu hehe :( :( :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z netu - ja takiej fajnej nie mam a moja dziewczyna nigdy w zyciu nie pozwolilaby na takie upublicznienie:

ostatnio, jak nakrecalem Ja na sylwestra nad morzem z morszczakami zapytala przerazona: a czy bede sie musiala przebrac za rybke....?:( ach te kobiety - i jak tu zyc samemu?:( pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe - powiedz jej ze za rybke sie nie musi przebierać - wystaeczy taki dzinks jak na twoim logo :(

Zawsze jakaś niespodzianka dla ciebie po sylwestrze hehe.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj wiecej fotek ,może jakiś falownik, dozowanie Co2 auto-dolewacz wody... i na wuja tyle tych grobli w sumpie???? :( ciekawie sie zapowiada-Tylko nie mów ze to twoje pierwsze akwa morskie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Szymon , jaki przekrój profila, czyżby to nierdzewka , albo stal ocynkowana lub lakierowana, jestem na etapie wykonawstwa podbudowy ale zaryzykowałem i nie dałem środkowego słupka z przodu, przy czym mam duży przekrój profili.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

profil 5-tka, grubosc blachy 4mm, nierdzewka. nie wiem jak to wyjdzie z tym brakiem slupka - kompletnie sie na tym nie znam - na pewno bedzie duzo bardziej wygodnie. z tym moim stelazem jest tak, ze zrobilem az za solidny - chcialem miec 1000% pewnosci. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

taki profil powinien przenieść obciążenie, a nie robiąc dodatkowego słupka zależało mi na tym aby w przyszłości mógł wyjeżdzać z sumpem na zew.

Taki bajer :(

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajer jak najbardziej sluszny - moze nawet nie chodzi o wyjezdzanie z sumpem, ale o wszelkie prace w srodku. stolarzowi, ktory bedzie mi obijal to wszystko dalem projekt, na ktorym drzwi sa duze i jest ich czworo - dwoje z przodu, dwoje z prawej (taki moj pomysl, pokaze jak bedzie gotowe) - celem wspomnianej wygody. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymon a podaj jeszcze wymiary akwa, no i jak zaczałeś z nierdzewką to rób dalej, ja planuje obudowę całego akwa łącznie z szafką z nierdzewki szlifowanej 4N też sie pochwalę jak bedzie po wszystkim.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary to 160dl, 60 wys i 80 szerokosc. Co do obudowy z nierdzewki, hmmmm, nie widzialem czegos takiego jeszcze, moze i fajnie to wyglada, ja wole chyba jednak wyglad "meblowy" bardziej niz "kosmiczny":( pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... jaka śliczna listwa zasilająca !! ja musze wiedzieć kto ci to zrobił (tylko nie pisz że mama) albo gdzie kupiłeś / jak zdobyłeś itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Ja tez pierwsze co to na listwe zwrocilem uwage :-)

Gdzie taka kupiles?

Masz zdolna mame :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listwa zakupiona w sklepie internetowym www.conrad.pl

pozdrawiam


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.