Skocz do zawartości
yareq

otwory do sumpa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odwiedziłem firme gdzie kleją zbiorniki i jakież było moje zdziwienie kiedy dowiedziałem się że za wywiercenie 1 (słownie: jednej!) dziury 3/4' trzeba zapłacić ok 30zł. Może ktoś zna jakiś tańszy sposób albo przynajmniej poleci kogoś kto zrobi to taniej. W gre wchodzi podkarpacie. pozdr


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to ceny sa od 15zl do 30zl.

Bardzo drogie sa wiertla do otworow i rzadko stosuje sie je takze ceny dlatego sa wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że wiertła są drogie, ale bez przesady 15 a 30 zł to jednak spora różnica


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj hurtowni szkla zajmujacej sie jego obrobka a na pewno bedzie taniej

zwyklay szklarz jak ma wydac na takie wiertlo 300 zl to szuka okazji jka by na nim zarobic a hurtownia robi takich otorow setki miesiecznie, za moje pierwsze otwory ( tekst 2 znaczny:)) skasowali mnie chyba 10 zl za 3 szt.

ale z drugiej strony jak zliczysz paliwo i czas na szukanie to moze sie okazac ze taniej bylo dac 30 zeta za otworek:)


400l + 150 sump, troche sprzetu i zeovit od 12.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomik ma racje, 30 zeta to jest niecale 7 litrow benzyny. Nie wspominajac o innych kosztach samochodu.

A przenoszenie tego akwarium (zalezy jeszcze jak duze) i ew. mozliwosc uszkodzenia?

W morskim koszt 30 zl to naprawde nie jest wygorowana suma.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przecietna cena te 30zł


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 to duzo ? Ja placilem 50 za otwor i nie plakalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazuje sie, że można jeszcze taniej. Byłem wczoraj w firmie, która wierci otwory dla szkalrzy klejących zbiorniki, na szczeście trochę się znam z nimi i cena bedzie niższa niż 30zł. za 50zł bedę miał 3 otwory (bez skojarzeń proszę....)


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.