Skocz do zawartości
cezarycezary

Klejenie akwarium Płock

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Arek zadzwoń do "panaqua" na czereśniowej może Ci pomogą. Sporo tego maja w ofercie na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

albo do szklarza "z drugiej ulicy" (chyba że ma być piękne a nie tylko szczelne)

i byle nie dał do roboty uczniowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co polecic,ale odradzam szklarza w antypodkowie - dramat!!!. Mysle,ze spokojnie mozesz zamowic gdzies z wysylka,gabaryty nie sa jakies duze,wiec nie powinno byc problemu z transportem.

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie być nie musi ponieważ będzie schowany aczkolwiek znając moje skrzywienia zawodowe na pewno poprawnie estetycznie baaardzo ;)

Chyba nawet znam właściciela panaqua-podpytam.

Dzięki za wszystkie porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pięknie być nie musi ponieważ będzie schowany aczkolwiek znając moje skrzywienia zawodowe na pewno poprawnie estetycznie baaardzo ;)

Chyba nawet znam właściciela panaqua-podpytam.

Dzięki za wszystkie porady.

Ani estetyki,ani nic...Pierwsza wersja ciekla,musialem oddac do poprawki,silikonem nie sklejone,tylko nasmarkane i najwiekszy dramat - ostre krawedzie o ktore non stop kaleczylem sobie lapy :angry: .

A najlepiej nie kombinuj,zamow sobie w necie z wysylka i bedzie git :) .

baszurek nadaje mobilnie...

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek dla Panaqua klei akwaria firma Wiwal.

Kiedyś sie orienowalem w temacie bo często na kombinat jeździłem do pracy i myślałem o odbierze osobistym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek dla Panaqua klei akwaria firma Wiwal.

Kiedyś sie orienowalem w temacie bo często na kombinat jeździłem do pracy i myślałem o odbierze osobistym.

W piątek ma być gotowe. Dam znać jak wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jeszcze nie odebrałem. Być może będę miał dziś jak wrócę z trasy a jeśli nie to pewnie dopiero w środę jak wrócę z kolejnej ;) Jak już będę miał to obiecuję kilka wrzucić :)

Tapatalk. Najlepszy sposób na forum z telefonu i tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.