Skocz do zawartości
Viridis

moja pierwsza fota na tym forum

Rekomendowane odpowiedzi

Troche nie ostra, ale koralowiec sliczny. Nic tylko pogratulowac :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie tez chetnie zobacze reszte korali i oczywiscie akwarium w calosci:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to Twoje to pokaz caly baniak :)

Wtedy Ci pogratoluje :)

No i ustaw datownik w aparacie do potwierdzenia swoich racji :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he... z niesamioscia odpuscilem..slowa "nieostre" ... i tak dalej.. koledzy ubiegli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam silne wrazenie, ze juz gdzies w necie widzialem ta fotke. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty :)

Ale widzialem juz sporo fotek. Co oczywiscie nie znaczy, ze koral jest piekny, a jak z jego agresywnoscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, nie jest agresywny, ja mam i jakoś sie innych nie czepia


akwa 300 l + sump 100 l i masa potrzebnych i niepotrzebnych dupereli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pilot

no to bijemy posty :) choc czolowki napewno nie dogonie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musowo sciagac z netu orginalnych zdjec baniakow inynch akwarystow bo to jest ryzykowne :D ale zawsze mozna je poprzerabiac photosho`em i nikt sie nie pozna :):D:D:D

Ps; Tam mialo byc w temacie "Moja pierwsza i ostatnia fota na tym forum " :D kolega zapomnial tam dopisac:D:P .. nie liczyl sie z tym , ze tutaj moze zabrakanc "gupich" do lykania kitu :D

Mnie rowniez jak i Was , tytul tego postu zaciekawil i dal sporo do myslenia :D "Moja pierwsza fota na tym forum " ojejku " jakie to jest PIEEEEKNE jakie to wszytko jest pieeekne" ....:D

Teraz albo ruszymy z fotkami , albo sie wiecej nie pokazemy :D:D hehe


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba duzy baniak 3xHQI i nie oswietlony caly.

Dla mnie jednak jest dziwna rozbierznosc w jakosci fotek. Na pierwszej stronie dales w swietnej jakosci, a tutaj jak z kamery. No ale malo wazne.

Szkoda, ze tak malo swoich fotek pokazales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co bić piany.

Widzisz, fota ze zwierzem jest ciekawa i wszyscy są ciekawi kto ma takie akwa, a nie był nigdy na forum.

Przeważnie najpierw każdy startuje na forum, a potem ma piękne akwa. Pamiętam raz piękne 3 czy 4 miesięczne akwa od klubowicza z Rudy Śląskiej - wszyscy byli ciekawi kto to. To normalne.

Z tego zdjęcia co wstawiłeś dalej nie można wnoskować, że w tym akwa jest to zwierzę z foto1. Daj kilka zdjęć z datą (jak było pisane wcześniej).

Sorry mnie to nie przekonuje.


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze i forumowiczom udziela sie atmosfera z polityki - wszedzie wietrza podstep :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smk

Myślę, że to nie kwestia polityki, tylko zaufania.

To zdjęcie 1 jest super, mnie się osobiście bardzo podoba. Trzymam kciuki za Viridisa, lecz jak pisał Łukasz, jest wyczuwalny rozdźwięk między zdjęciami.......

......kilka fotek załatwi sprawę i posypią się gratulacje :)

pozdrawiam Tomek


tomekbiel@o2.pl pisz z dopiskien nano-reef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę ludzie doczytajcie co Viridis napisał (To nie jest akwarium jego a akwarium które zakładał) . Osobiście byłoby mi głupio zarzucać komuś plagiat nie mając dowodów, np linków do stron gdzie fotka taka miałaby się pojawić. Znam Viridisa chciał się pochfalić aparatem i nowymi zdjęciami , może usłyszeć dobre rady na temat fotografii morskiej ( do tego chyba jest ten dział? ). Tak przyjmując kogoś na forum można pomyśleć że to jakaś sekta albo już nie wiem co.

Viridis robił fotki mojego akwarium , bo robi lepsze fotki niż ja . Ja używam aparatu w opcji auto. Hehe

Proszę Viridis wrzuć ze 2-3 zdjęcia z mojch akwariów.

Pozdrawiam a zbyt zapalczywych namawiam do refleksji

Łukasz


zbiornik 180x65x60 10x80W Powermodul 4 kanaly ściemniany.. Odpieniacz Bubble King 250 internal. Dozownik Grotech x7, Pompy obiegowe 2x OR 3500, Pompy do ruchu wody Tunze TS12 i TS7, Uzupełnianie wody Niveumat. Chłodzenie Teco Tr 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.