Skocz do zawartości
maciek29

JAKA FIRMA ŚWIETLÓWEK?

Rekomendowane odpowiedzi

POWIEDZCIE MI Z JAKIEJ FIRMY NAJLEPIEJ KUPIC ŚWIETLÓWKI W NORMALNEJ CENIE. CZY DO 70 LITROWEGO WYSTARCZĄ 2X24W(SUN i BLUE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kup nową klawiaturę - w tej którą masz zacina ci sie jeden klawisz....

Potem kliknij klawisz szukaj - znajdziesz wiele namiarów i tyle samo opinii - ATI, AM, Philips i cała reszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze beda ATI moim zdaniem. Testowalem starsze AM, Sylwanie i Philipsa /03 (chyba to samo co ATI Actinic Blue). Giesmany tez sobie ludzie chwala. Czytalem ostatnio pochelbne opinie o KZ na reefcentral i ktos porownywal ich spektrum swiatla z ATI i pisali, ze to jest to samo. Nie sa jednak u nas tak dostepne. Jezeli chcesz miec dobre swiatlo to wez ATI, ostatnio potanialy.

Napisz co bedziesz mial w tych 70 litrach. Jak dwie rybki jest jest to bez roznicy. Jak miekkie i LPSy to powinny 3 wystarczyc w stosunku 2 biale i 1 aktyniczna, pozniej jak nabedziesz doswiadczenia i bedziesz chcial miec cos bardziej wymagajacego dolozyc to dokupisz swietlowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie tez sa swietne ATI


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem ostatnio z Wawrockim z aqualight i powiedział tak; Do niedawna dla AM świetlówki produkował producent z Chin, dlatego były nie najlepszej jakości. Teraz produkują je w Niemczech i są wiele lepsze. Ale moje serce faktycznie bije bardziej do ATI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sylvanię. IMHO równorzędna do AM. Dobra firma za dobre pieniądze. Po rocznej wymianie nie szarpnie tak mocno po kieszeni. :)

JARKU PRIV!!!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez uzywam sylwani aquastar i coralstar

i jestem z nich zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.