Skocz do zawartości
Wasyl

[S] Bańka Huberta 250L - całość (W-wa)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z wielkim trudem przychodzi mi wystawienie tego ogłoszenia no ale niestety tak chyba będzie w tej chwili najlepiej. Czeka mnie przeprowadzka, pozatym muszę troszkę na nowo poukładać swoje życie, myśli oraz plany. Nie chce kolejny raz przenosić baniaka.

Szkoda mi tego całego życia..bo włożyłem w nie naprawdę dużo serca i czasu.

Akwarium;

Zbiornik ma równo dwa lata, został sklejony w erybce. Szyba 10mm float, czarny sylikon, bez sumpa. Wymiary szkła to 100×50×50.

Szafka;

wykonana bardzo solidnie przez mojego ojca, lite drewno + płyta stolarska, złącza czopowane, elegancki design, kolor: odcień bieli.

Odpieniacz;

Deltec MCE 600 - mega wyciszony i jak na moją obsadę spokojnie dający rade.

Cyrkulacja;

Jebao RW-8, tunze 6025 ( po lekkim tuningu kręci jak 6045)

Ryby;

Zebrasoma flavescens

Centropyge bispinosa

Samiczka Mandaryna Wspaniałego

Błazenki parka + duży entecmea quadricolor

Pseudanthias squamipinnis- 3 sztuki

Krewetka czyszcząca, bardzo duże i spokojne czarne kudłate wężowidło, nassariusy, dwa ślimaki babylonia, turbo, tectusy, olivka.

Skała;

W kwietniu sprzedałem prawie całą żywą skałę i u pana K.Tryca nabyłem 18-20kg real reef rock. Jest jeszcze z 4kg live rock.

Korale;

Rico żółte, duncanopsammia, lobophylia, caulastrela, pięć odmian euphyllii, montipora talerzówka fioletowa, jedna acra, pavona, discosomy dużo różnych kolorów (w sumie gdzieś ok 65 sztuk), pseudogorgonia, clavularia papaya, rhodactisy fluo, clavularia fluo z dwie skałki, sinularia green, zoa (pink, orange, blue, green itp), sinularia green super fluo, xenia..i tak pewnie o czymś zapomniałem.

Link do całej historii zbiornika znajduje się w mojej stopce poniżej.

Dodatkowo dla zainteresowanych film

Nie chce sprzedawać tego zbiornika na organy, wolałbym nie patrzeć jak powoli umiera..dlatego też zdecydowałem się dać bardzo zaniżoną cene jaką jest suma: 4000 zł

Akwarium sprzedaje bez lampy ponieważ zamierzam jeszcze tu do Was wrócić.

Osoby konkretnie zainteresowane zbiornikiem bardzo proszę o kontakt na PW, ewentualnie poprzez sms na nr. 518 979 404 oddzwonię w wolnej chwili.

Odbiór jedynie osobisty Warszawa - Targówek.

post-13199-0-92312700-1476302304_thumb.jpg

post-13199-0-95839100-1476302368_thumb.jpg

post-13199-0-94847800-1476302403_thumb.jpg

Edytowane przez Wasyl (wyświetl historię edycji)

Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie nadal aktualne, jeżeli coś się zmieni to od razu napiszę.

Chciałbym przeprosić osoby którym nie odpisałem na PW.. zaczęliśmy przeprowadzke i poprostu nie ogarniam już wszystkiego.

Dostaje dużo PW na temat całego życia, połowy życia czy pojedynczej rybci bądź korala.. naprawdę proszę o wyrozumiałość. Bańka Huberta to cześć mojego życia dlatego proszę jeszcze dać mi chwile czasu na znalezienie nowego domu dla zbiornika w całości..jak się nie uda i stwierdze że nie ma to dalszego sensu to oczywiście baniak pójdzie na części.

Pozdrawiam


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym nowy dom znalazła większość korali.

Została jeszcze euphyllia paradivisa, monti talerzówka fioletowa, pseudogorgonia, clavularia super fluo, grzyby różnej maści, zoa+acropora, rhodactisy super fluo itp.

Jest jeszcze skała tak ok 2kg pełna discosom, rhodactisów..spokojnie z 40 sztuk.

Z ryb wolna jest Zebrasoma flavescens oraz dwie sztuki Pseudanthiasów squamipinnis, krewetka czyszcząca.

Ukwiał plus błazenki_ rezerwacja

Centropyge bispinosa_ rezerwacja

Samiczka Mandaryna Wspaniałego_ rezerwacja.

Pod młotek pójdzie również szkło + szafka jako zestaw. Wszystko do obgadania na PW.

Pozdrawiam i zapraszam na priva.


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że temat do zamknięcia. To co zostało z życia i sprzętu wystawie w odpowiednim dziale.


Cytuj

 

100x50x50 bez sumpa,

oświetlenie 2x60W led DIY,

odpieniacz Deltec MCE 600,

cyrkulacja Jebao RW8 + Tunze 6025,

20kg real reef rock + 5kg live rock.

Sól i ewentualne dodatki do wody - Colombo :)

Link do bańki;

http://nano-reef.pl/topic/77781-banka-huberta-250-low-tech/page__st__20#entry791962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.