Skocz do zawartości
khorne01

cos tam jest!!!

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak sie strzykwy rozmnazaja?? bo mam w rogu akwa mase takich malych strzykwo podobnych szarych kuleczek... wiem foto wskazane ale nie mam jak:( maja od 2 do 3 moze 4mm... wyciaglem pesetka 2 sztuki i widac takie malutkie wyrostki wokolo cialka i hmm u jednej cos jak otworek odbytowy... niejktore w baniaczku maja takie malutkie czulki... co to do diabla jest??


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw to w spokoju. To małe osłonice. Takie małe, szare lub białawe kuleczki z wyrastajacymi szczecinkami na jednym końcu. Lubią cień i są filtratorami. Mogą mieć nawet 2cm średnicy.

To nie strzykwy.


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hihi tylko skad sie tam wziely??

bo przedwczoraj jeszcze ich ne bylo??

do akwa nie dokladalem nic przez ostatnie hmmm tak szczerze to nic nie dokladalem wiec po roczku taka niespodzianka??


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one tak maja, szybko sie pojawiaja, a jak za malo zarcia to znikaja, u mnie w baniaku jest pelno oslonic - raz jedeno gatunku raz innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@khorne01: jak kupilem 10kg skaly która leżala w innym akwa ponad rok czasu. jak pamietam poprzedni wlasciciel nie mial sarcophytona w ogole. na jednym kawalku skaly po przeniesieniu do mojego zbiornika (btw zupelnie nowego) po dwoch tygodniach z malej dziurki nagle zaczal rosnac sarcophyton. w tej chwili jak sie na maxa rozwinie, to ma moze ok 1cm średnicy. jak widac cos wyrasta czasami, nie wiadomo skąd.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak juz sobie sa to musze nimi zaopiekowac:) tylko jak sie opiekowac takimi malymi osmirkami??


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.