Skocz do zawartości
glaenken

Co sadzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po wymianie szafki pod akwa i calkowitej zmianie ustawienia skalek oraz dodaniu live sand baniak wyglada tak:

863-1new.jpg

863-2new.jpg

120x50x50 (300 l) + sump z refugium pod szafka, ok 60 kg LR, 2x150 W HQI + 2xT5, Deltec APF600, 1xTunze Turbelle Stream

wkrotce uzupelnie opis i fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ustawienie skal :-)

Mi sie wyjatkowo podoba :-)

Nie bedzie jednak problemu, ze korale umieszone wyzej beda zaslanialy te co nizej beda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx Lukasz.PL akurat z koralami ustawionymi na dole nie ma problemu...zastanawiam sie tylko czy jedna rozgwiazda piaskowa wystarczy? ale chyba powinna...tak mi sie w kazdym badz razie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to akwa jest odgladane z kazdej strony?czy z 3 stron a tyl jest przy scianie?

ale tak czy siak fajnie wyglada i duzo miejsca do plywania dla ryb.i moga sie ew. przed soba chowac.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

czy to akwa jest odgladane z kazdej strony?czy z 3 stron a tyl jest przy scianie?

z 3 stron..tyl jest dokladnie przy scianie.

Darekn12 :

ale tak czy siak fajnie wyglada i duzo miejsca do plywania dla ryb.i moga sie ew. przed soba chowac.

i o to mi chodzilo...wkurzalo mnie poprzednim razem to "nackane" tlo ze skalek...a tak to przy okazji bedzie latwiej robic porzadki w akwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile wsypałeś LS?bo szukuje sie do kupna do baniaka 80x50i nie wiem czy 1 paczka mi wystarczy


200L ,AquaBee up2000/1, Marea 2400i 3200,odpieniacz DIY,6x24W T5 , 30kg LR, Sarco,Clavularia, E.quadricor red,Sinularia,Salarias Fasciatus, ,Dascyllus melanurus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misiol69 :

A ile wsypałeś LS?bo szukuje sie do kupna do baniaka 80x50i nie wiem czy 1 paczka mi wystarczy

ja na 120x50x50 wsypalem dwie paczki LS + ok 15-20 kg zwyklego piasku bardzo drobnego (wsypany na tyl pod skalki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak z tego piachu co kupileś .. hmm to i tak nie bedzie wielkiego łooołooł zabadziewi sie jakimis cjano i innymi duperelami Zapamietaj te slowa i napisz mi czy nie mialem racji Daje ci gora 2 miechy:) co do skaly -podoba mi sie jej ustawienie-pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piona :

Powiem tak z tego piachu co kupileś .. hmm to i tak nie bedzie wielkiego łooołooł zabadziewi sie jakimis cjano i innymi duperelami Zapamietaj te slowa i napisz mi czy nie mialem racji Daje ci gora 2 miechy:) co do skaly -podoba mi sie jej ustawienie-pozdr.

dobrze utrzymany baniak zawsze sobie poradzi z "podlozem" :) nie obedzie sie oczywiscie bez ekipy wspomagajacej-np rozgwiazda piaskowa, slimaki, kraby...

musze zalatwic babke aby miec always white sand :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ulozenie skaly bardzo podoba, ale jeszcze bardziej podoba mi sie piach :). Moim zdaniem nie ma nic gorszego niz lyse dno, wyglada to to wtedy jak laboratoryjna zlewka...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.