Skocz do zawartości
mario-sz

szał plotek :) Tyle mam roboty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle mam roboty :)

A to dopiero rano :D W południe nie da się przejść :D

Policja "podobno" lata :D W ciągu 4 dni sprzedałem wiecej licencji XP niz przez całe 11 miesięcy :D

3.JPG

4.JPG

5.JPG


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie,u mnie podobnie z robota i to bez "latania"

Koniec roku i swieta robia swoje :):D :D

Ale karton z naklejka z actionowa?? Jeszcze cos od nich bierzesz?

Edit

ostatnio szukalem swojej wkretareczki i znalazlem ja u Ciebie na ostatniej fotce po prawej stronie przed kompem?

ODDAWAJ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie. Jak to jest z wersjąOEM widowsów? Czy to prawda,ze można zainstalować ją tylko 10 razy, apotem nie działa? W licencji tego chyba nie ma?

Czy chodzi o instalacje po format C czy także o "nadinstalowanie". I czy HOME EDITION może być dla firmy?

Ostatnio robię legalizacje programów, więc staram się dowiedzieć jak najwiecej o bundle, oemach i retailach, ale w polskim internecie nawet nie ma tych definicji.

To co znalazłam na stronach BSA nie zawsze wydaje się zgodne z polskim prawem, Licencja (jest w 99%) zafoliowana ,dostępna po zakupie i nie po polsku.:Dozingoff

A ja chcę kupić Plasha ,Photoshopa, windowsy ...

Ostatnio dostałam poradę,aby kupić windowsy na giełdzie-skrakowane, a legalne kupić i trzymać w pudełku... o:lampka


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TMK :

To ja mam pytanie. Jak to jest z wersjąOEM widowsów? Czy to prawda,ze można zainstalować ją tylko 10 razy, apotem nie działa? W licencji tego chyba nie ma?

Czy chodzi o instalacje po format C czy także o "nadinstalowanie". I czy HOME EDITION może być dla firmy?

Ostatnio robię legalizacje programów, więc staram się dowiedzieć jak najwiecej o bundle, oemach i retailach, ale w polskim internecie nawet nie ma tych definicji.

To co znalazłam na stronach BSA nie zawsze wydaje się zgodne z polskim prawem, Licencja (jest w 99%) zafoliowana ,dostępna po zakupie i nie po polsku.:Dozingoff

A ja chcę kupić Plasha ,Photoshopa, windowsy ...

Ostatnio dostałam poradę,aby kupić windowsy na giełdzie-skrakowane, a legalne kupić i trzymać w pudełku... o:lampka

HE mozesz instalować i 100 razy i 100000 razy. Głupot nie słuchaj. HE może byc dla firm. Ale nowa Vista HE juz nie!

Nie kupuj na giełdzie.


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kmati :

No ladnie,u mnie podobnie z robota i to bez "latania"

Koniec roku i swieta robia swoje :):D :D

Ale karton z naklejka z actionowa?? Jeszcze cos od nich bierzesz?

Edit

ostatnio szukalem swojej wkretareczki i znalazlem ja u Ciebie na ostatniej fotce po prawej stronie przed kompem?

ODDAWAJ :D

Kmati action to mój główny dostawca :D Incom, Pronox, Ntt, yamo, Megabajt itd

Wkrętarki Ci nie oddam :D


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie komputerowcy: czy wiecie moze jak wykasowac fragment zaznaczony strzalkami ? to sa dodatkowe paski na ikony bez ikonek. dodam, ze prawy klawisz + usun nie dziala.

window_panel.jpg


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW takiego czegoś jeszce nie widziałem :) Kliknij prawym przyciskiem byle gdzie na tym pasku. Jak otworzy Ci się okno to zobacz w zakładce PASKI NARZĘDZI. Powinno być tylko SZYBKIE URUCHAMIANIE


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest poprawa. 4 znikly ale 2 ciagle sa. Nie moge odznaczyc juz wiecej "szybkie uruchaminie" bo zadne nie jest zaznaczone.

Wyglada tak:

window_panel2.jpg

Swir: tak mam od poczatku wiec powrot do wczesniejszej daty nic nie da.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmm a wejdż do włąściwości paska i odznacz: GRUPUJ PODOBNE PRZYCISKI PASKA ZADAŃ

Prawy przycisk na pasku i kliknij properties i to odznacz


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario-sz: jak oznacze "grupuj podobne" to robi sie jeszcze wiecej ikonek...najbarcziej wkurza mnie, ze mam dwa panele z ikonkami (tymi samymi). mam niska rozdzilczosc (1024x768) wiec strasznie ten pasek wypchany.

Jestem ciekawy czy ktos z Microsoft by sobie poradzil aby ten pasek usunal. Czy oni maja jakas linie pomocy technicznej ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.