Skocz do zawartości
CzarneSlonca

Krewetka Boksująca

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem krewetke boksujaca. Stenopus Hispidus.

Zastanawiam się czy mam ja jakos dokarmiac zeby dobrze sobie zyla czy wystarczy jest to co sobie ze skaly wygrzebie? Mam sporo roznych glonow. Martwie sie tylko czy mi slimakow lub malych pustelnikow nie zje...

i kolejne pytanie, jak to jestw rzeczywistosci bo z moich informacji wynika ze nie nalezy dawac 2 osobnikow bo sie pozabijaja...ale chodzi mi o to jak wyglada prawdopodobienstwo ze po wlozeniu 2 osobnika ktorego wczesniej ta 1 nie znala dobiora sie w pare a jakie ze zaczna walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre... pierw kupujesz, a pozniej sie zastanawiasz czym ja dokarmiac ??? Juz byl niedawno watek o arlekinie...ten sam blad! Boksujace na szczescie nie sa az tak wybredne, choc u mnie zadnych glonow nie je, tylko wciaga wieloszczety i mrozonki, szalu dostaje na widok tabletki dla zbrojnikow ze spirulina...ogolnie je wszystko czego ryby nie dojedza i specjalnie jej nie dokarmiam oprocz "dnia dziecka" i tabletki dla zbrojnikow. Watek o boksujacych w kontekscie razem czy osobno juz byl...


zasadniczo są dwa uda: albo się uda, albo się nie uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ten mit że nie można parować boksujących w akwarium to jedna wielka bujda którą ktoś wymyślił i teraz każdy powtarza to w kółko...


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam czym dokarmiac tylko czy w ogole poniewaz sprzedawca stwierdzil ze jesli chce to moge jej raz na tydzien rzucic krewetke jako bonusa ale ze nie jest to konieczne. Chcialem uslyszec inne zdania ktore by to potwierdzily lub zaprzeczyly.

Bardzo mi sie przyda uwaga o tabletkach dla glonojadow bo sam bym na to nie wpadl a mam bardzo dobre tableteczki dla mojego giga gibbicepsa :-)

Takiemu to gdyby sie miecha zachicalo to "grozna" boksujaca by jednym strzalem lyknal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.