Skocz do zawartości
yareq

początek przygody

Rekomendowane odpowiedzi

Po dość długim czytaniu forum jak i literatury oraz rozmowach z wieloma ludźmi zajmującymi się zbiornikami rafowymi w końcu zdecydowałem się na zbiornik słony.

Szczegóły w rozpoczętym dzienniku: http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=107.

Mile widziana krytyka ta dobra i ta zła.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl nad oswietleniem bo bedziesz mial za zółto moim zdaniem. ja mam u sienie 50/50 a jeszcze mysle zeby niebieskiego dolozyc


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie zasatnow sie czy chcesz miec skarbonke bez dna:D:D:D

ale spoko poczatki fajne.ja tez zaczynalem od pomp,swiatla itd...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docelowo myślałem jeszcze o jednej aktynice, jak się przekonam na własnej skórze, że jest za jasno to dołożę jeszcze światło, w końcu różne sa gusta co do jasności oświetlenia.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o jasność tylko barwe


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yareq już w dni dzisejszym mogę Ci zaproponować szczepkę xeni bo rośnie jak głupia a nie chcę wywalać do kibelka więc jak kiedyś mnie odwiedzisz to coś możesz dostać :Sad


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki S_Y_N_E_K mam niedaleko więc na pewno się wybiorę jak uruchomię zbiornik


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego morszczaka :Sad

no i moje gratulacje

Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moge dorzucic swoje 3 grosze - jak oswietlenie bedzie diy to zrob podwieszane. pokrywe na wlasnej skorze wyprobowalem, rowniez z 4 swietlowkami i bylo za cieplo. a mialem tez 3x biale i 1x niebieskie i nie bylo za bialo :Sad (kewstia gustu) - jak dasz pol na pol to bedzie za ciemno, musialbys chyba 3x biale i 2x niebieskie na przemian


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie o takim myślę, a raczej takie powstaje na moim domowym warsztacie.:Sad


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.