Skocz do zawartości
Tom

pytanko o opinie - Casio

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie mi zegarek szlag trafil i zastanawioam sie nad TAKIM

moze ktos cos o nim powiedziec? siedzi ktos w zegarkach tu ? wyglada dla mnie ciekawie, jest w miare tani tylko jakos ciezko dostepny i nie wiem czy warto tracic czas na szukanie

dzieki


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj wojek sprzedaje zegarki casio

moglbym z nim pogadac czy da rade taki zalatwic

podaj mi dokladna nazwe i jesli chcesz to sie spytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CASIO Mens Futurist A220W-1BQ

spytaj jesli mozesz od razu o wielkosc (cm) zegarka mierzona miedzy miejscami gdzie jest przyczepiona bransoleta

Dzieki wielkie


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie i dam ci znac co powiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest stary model i niemaja go w swoich katalogach ale jutro bede wiedzial wiecej i wszystko Ci podam..

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom "Wildtom" Kurpanik ten zegarek jest nie osiagalny

Bynajmniej u nas go nie mozna nigdzie dostac

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CITIZEN`a sobie kup Títan`a lekkiego ladne sa , fajne i nie zadrogie , zonka mi prezent sprawila w tamtym roku :Sad dzeiciak sie nim bawil ostatnio i widze ze date poprzestawial , lobuziak:D

Elektonicznych wyswietlaczy w zegarkach jakos nie zabardzo lubie :] ten moj ma jedna wade , branzoleta zaciaga strasznie kudly , wsciec sie mozna :D

citizen.jpg

citizen1.jpg

citizen2.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mnie odrzuca od takich z cyferblatem :Sad przyzwyczailem sie do cyfraka. Dzieki Zako


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej jakas klasyke... po co cyfry, baterie, nie lepiej zegarek z dusza? jakis automat, kiedys zegarki to bylo moje hobby, jakbys chcial cos orygianlego to daj znac np: IWC, Omega, Zenith, B&M, Ulises Nardin :Sad ew. Breitling - oczywscie sluze tylko informacja nie zajmuje sie handlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZiZI ja choruje na festine chrono. Cos doradzisz?

Breitling to fajnie kosztuje, ale ostatnio mierzylem sobie idealna podrobke :Sad i troszeczke byl za duzy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem podorbke breitlinga - nawet byla ladna, nawet dla zabawy kupilem, przy pierwszym upadku odpadlo szkielko :Sad - gustuje w omegach - poza niezniszczalnoscia modeli seri seamaster prof. maja jedna wade po kilku latach lekko zbaczaja z kursu.. a samo otwarcie koperty kosztuje 500 zl, nie mowiac o konserwacji

nie znam sie na festinie... jezli maja... coz nie znam sie, kup taki jaki Ci sie podoba, zapewniam Ciebie, ze beda i tak dokladniejsze od moich zegarkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze taki tylko 95 zl http://www.allegro.pl/item150171522_zegarek_casio_aw_80d_trzyletnia_gwarancja_nowy.html

Przegladnij sobie allegro maja duzo modeli w dobrych cenach.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne sikory na rekę to co proponujecie.... lecz w knajpach nie zastawicie tego w razie wielkieko balu:D:D Zaden kelner oprócz ATLANTICA- nie wezmie nic do łapy- oczywiscie wskazówkowy sikor buhahaha Mechanizmy są tam nakrecone przez balans -ruchy ręka dają zycie temu sikorowi- zalecane jest walenie konia Buhahahahha:D:D.... jakby sie spieszyl czy opóznial:):Sad:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neh, ja chce wlasnie taki tradycyjny elektroniczny tylko z "odwroconym" wyswietlaczem tj biale cyfry na czarnym ekranie. no i tani w miare bo g.. sie i tak co rok psuje wiec nie oplaca mi sie przeplacac :Sad cos w rodzaju tego WaveCeptora tyle ze ten kosztuje prawie 200 euro, nie wydam tyle na g.. ktore za rok szlag trafi. tak jak ostatni - cale zycie klalem na plastikowe paski w Casio - w koncu kupilem za ciezkie pieniadze ladny z metalowa koperta i metalowym paskiem, mysle sobie wytrzyma wieki i CO ? Casio ten metalowy pasek z metalowa koperta polaczylo jakas pie.. plastikowa przejsciowka i wlasnie to szlag trafil. wiec teraz jak najtanszy i kij im w .. :D


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COS w gazetkach pisali ze beda sikory na ręke dawać + gazeta .. jak cos fajnego dadzą to ci podesle:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema za co Wildtom

Jak cos to moj wojas terz naprawia zegarki

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaz tego Tisota za pol ceny dla zonki kupcie , prosto z reki sciagniety :Sad podpuche wam tutaj caly czas robei a wy nic nie czaicie bazy :] zegarkow u mnie do wuja , same po ulicy chodza , znaczy leza :D

1545-tisot.jpg

1545-tisot1.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie zegarkow z tytanu-tez sie kiedys napalilem na takiego bo bardzo kolor mi odpowiada tytanu.ale jak wzialem do reki to prawie nic nie czulem.zegarek powinien swoje wazyc.ja wole czuc ze mam cos na rece:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no troche tam one waza ale napewno sa duzo lzejsze :Sad

W swiss trzeba uwazac bo strasznei duzo podrobek zegarkow firmy RADO jest z Izraela , podrobki tak doskonale ze ciezko poznac , ostatnio kupilem taka podrobke Rolex`a damskiego ,sliczna podroba az sam zlotnik powiedzial ze jeszcez takiej ladnje podrobki nie widzial :D Oczywiscie nie w sklepach te podrobki ale mozna je kupic na bazarach itp;


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no waza waza:Dale jak dla mnie za lekkie.to tak jak komorka-nie moglbym miec malej i za lekkiej bo nie wiem czy mam ja w keiszeni jeszcze:D

a podobal mi sie taki tytanowy timex z chronografem ale nie ma juz go w ofercie...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie leza ze 2 komorki nie uzywam , glowa mnie po nich boli :/ moge zamienic jak ktos potrzebuje za jakies szlugi :Sad a i aparat ma nawet w sobei ta komorka (Sony/Ericson) bodajze firma sie wola :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tu uo uo uo panie jest, patrzay pan i nabieray jak potrzebna , smiecia takiego u mnie to do djabla lezy :Sad ale na powaznie jak komus potrzeba to na priva walic smialo .

1545-komora.jpg

1545-komora1.jpg

Calkiem przystojna komoreczka :D

1545-komora2.jpg

ciezszego , wiekszego no to tylko takie cus mam :]

1545-komorka3.jpg


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item151771418_claude_valentini_najlepsza_oferta_millenium_white.html

nie zeby mi sie podobal ale skad taka roznica w cenie?kiedys jak pisalem do takiego sprzedawcy to twierdzil ze pomija posrednikow i stad niska cena ale jakos nie moglem uwierzyc w orginalnosc produktu.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z kad ..., ja mam za friko takie zabawki , poptrostu leza sobie na ulicy a najczesciej to w noc Sylwestrowa ahhahah :Sad:):D:D oczywiscie jaja robie , u mnie daja telefony za darmo a po roku czasu mam prawo wziac nowy i za rok nowy itd z tad lezy tego u mnie troche :D zegarki kupuje okazyjnie od ludzi silnie potrzebujacych kasy , zegarki poleruje , czyszcze i gonie dwa razy drozej :D

Ps;Jak masz cos na wymiane Darek to pisz smialo :D a i jeszcez worek starych monet mam jakby Cie interesiuo :D znaczkow nie zbieralem :D:D:D:D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.