Skocz do zawartości
rpp

Wundermani - czy dokarmiać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie - czy dokarmiacie czymś krewetki Wundermani?

W akwa mam na razie oprócz korali tylko Salariasa, 2 ślimaki turbo i właśnie były 2 Wundermani z czego jedna niestety padła :-(

Salariasa niczym nie dokarmiam - próbowałem Spiruliną ale nie był zainteresowany. Specjalnie nie czyszczę wszystkich szyb żeby miał co podskubywać i na razie chyba mu to wystarcza (właśnie próbuję podać mu algi nori ale chwilowo też nie wykazuje zainteresowania).

Czyli w sumie poza podmianami wody nie sypię na razie jakiegoś żarełka i stąd moje wątpliwości czy jednak dla tych krewetek jednak nie powinienem czegoś podawać ??

Aha - Aiptasi już nie mam bo krewety skutecznie je wytępiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma się aiptasie to nie powinno się jej , dokarmiać ,ale ty już nie masz tego pasożyta:) moim zdaniem powinne sobie dać radę ewentualnie raz na jakiś czas rzucic im cos . Ja w akwa mam 2x aboinesis i nie dokarmiałemm ich nigdy dopiero jak wprowadziłem ryby to sama jedza razem z nimi:)Powinna zyć:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S_Y_N_E_K - napisałeś "ewentualnie raz na jakiś czas rzucic im cos" ale raczej z "dań" mięsnych czy np. algi albo inne płatki roślinne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje wcinają artemie aż miło :)co jeszcze?? nie wiem może inni się jeszcze wypowiedza:)


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryl, artemia.

Ogolnie lubie miesne dania.

Jezeli ma sie aiptasie to tak jak S_Y_N_E_K napisal. Nie nalezy krewetek dokarmiac, a i malo ogolnie karmic, aby nie podjadaly resztek tylko aiptasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz jak bedziesz mial twarde to nie unikniesz ich dokarmiania bo zabiorą sie za to co dasz koralom Ja na sam początek daje krewetką papu aby nie wyciągały żarcie koralom -nie mam innego patentu w tej kwestii:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaczalem cos im podrzucac jak zauwazylem , ze potrafia upolowac slimaka wielkosci 1cm.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.