Skocz do zawartości
sivczenko

Pterapagon

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanko i proszę o szybką pomoc. Dziś zakupiłem 2 sztuki i szukałem z pośród dużego stada , oczywiście próbowałem poznawać i szukać po " dzyndzelkach" :) no i niby wyszukałem hehehe "niby" Po wpuszczeniu dziisja na pierwszy rzut oka chyba sie nie dogadają więc może ta sama płeć . Pytanie czy dokupywać jeszcze 2 sztuki z tego samego stada ?? Co zrobić ?? Czy dać im jeszcze szanse ?/

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie jedna para.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie jedna para.

Ale czyli co pomimo tego że nawet jak z tych 4 sztuk dobiorą sie 2 pary to i tak jedna przeżyje ??

więc co zrobić dokupić jedną sztukę ?? mniejsze straty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużych zbiornikach jest szansa . Ja w swoich 500l miałem mieć parkę, okazało się natomiast , że były 2 samce. Jeden drugiego zamęczył i został 1.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wymienić, bo jak trzecia będzie tej samej płci to co wtedy zrobisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sklepie w którym kupuje kompletnie nie maja pojecia na czym to polega i musze zdać sie na siebie . A moje kompetencje sa tylko z internetu wiec nic mi nie da wymiana bo tak naprawde nie wiem co na co wymienić . Więc pytam czy coś to zmieni jak dokupie jedna czy dwie sztuki . Wiem o tym ze jak beda 3 lub 4 samce to zostanie jeden ale może kurde celne sobie parkę . Czy ktoś ma parke i jak one sie zachowują ?? czy cały czas plywaja ze soba czy nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem 3 szt. w ciemno, okazało się że to 2 samce i samica. Nie zdążyłem złapać jednego samczycha i został ubity przez silniejszego. Płeć udało się rozpoznać dopiero jak podrosły i mocno podjadły.


|140L|MIX TOTAL|5x24W|B A W B B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.