Skocz do zawartości

Historia edycji

afgi

afgi

Planuję obsadę i proszę o wsparcie. Nie jestem pewien, czy ewentualni nowi lokatorzy zostaną dobrze przyjęci. 

Planuję dokupić:

  • Nemateleotris magnifica - będzie siatkajakby co :) 
  • Gramma loreto
  • jakieś antiasy - proszę o poradę, zależy mi na takich, ktore nie będę musiał dokarmiać kilka razy dziennie, a nawet będę mógł zostawić na dzien lub dwa bez karmienia
  • Pseudochromis fridmani - czy będzie się żarła z hexatenią?
  • pod koniec roku parkę mandarynów
  • jeszcze jedną krewetę Lysmata amboinensis
  • Lysmata kuekenthali
  • pompom krab
  • może kraba mitraxa

 

Obecna obsada ryby i krewety:

  • Lysmata amboinensis
  • Valenciennea puellaris
  • Salarias fasciatus
  • Pseudocheilinus hexataenia
  • 2 x błazenki

 

Korale - doszły dwa LPS - Euphyllia paradivisa i Acanthastrea lordhowensis - planuje jeszcze dokupić kilka Acan, po tym jak ta się przyjmie oraz może jakąś euphyllę hammer. Ponadto plauję tak na lużno, alveoporę, favie, blastomusse, montipora superman. 

Czy macie może jakiś pomysł na korale, które mogą rosnąć na pionowych ścianach skał (lekki skos ku górze, tak że jest delikatnie zacieniona)?

afgi

afgi

Planuję obsadę i proszę o wsparcie. Nie jestem pewien, czy ewentualni nowi lokatorzy zostaną dobrze przyjęci. 

Planuję dokupić:

  • Nemateleotris magnifica - będzie siatkajakby co :) 
  • Gramma loreto
  • jakieś antiasy - proszę o poradę, zależy mi na takich, ktore nie będę musiał dokarmiać kilka razy dziennie, a nawet będę mógł zostawić na dzien lub dwa bez karmienia
  • Pseudochromis fridmani - czy będzie się żarła z hexatenią?
  • pod koniec roku parkę mandarynów
  • jeszcze jedną krewetę Lysmata amboinensis
  • Lysmata kuekenthali
  • pompom krab
  • może kraba mitraxa

 

Obecna obsada ryby i krewety:

  • Lysmata amboinensis
  • Valenciennea puellaris
  • Salarias fasciatus
  • Pseudocheilinus hexataenia
  • 2 x błazenki

 

Korale - doszły dwa LPS - Euphyllia paradivisa i Acanthastrea lordhowensis - planuje jeszcze dokupić kilka Acan, po tym jak ta się przyjmie oraz może jakąś euphyllę hammer. Ponadto plauję tak na lużno, alveoporę, favie, blastomusse, montipora superman. 

Czy macie może jakiś pomysł na korale, które mogą rosnąć na pionowych ścianach skał (lekki skos ku górze, tak że jest delikatnie zacieniona)?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.