Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemek79

Przemek79

Dnia 12.10.2017 o 22:24, dari_a napisał:

2. Najladniejsza jest debelius, jednak większość czasu spędza w zakamarku, amboinensis nie tak ładna, ale bardziej widoczna. Kuekhentali skuteczne w walce z aiptasią, ale widoczne tylko w nocy.

u mnie przy 4 debeliusach i przestrzennie ustawionej skale są dość widoczne. nie wiem czy to kwestia wielkości akwarium, układu skały czy ilości (w acroporze Łukasz mówił że przy większej liczbie są odważniejsze). ale oczywiście czyszcząca płynąca na rybie rozwala... ale ten widok się trafi bardzo rzadko a "strażacy" są widoczni non stop :wub:

Przemek79

Przemek79

Dnia 12.10.2017 o 22:24, dari_a napisał:

2. Najladniejsza jest debelius, jednak większość czasu spędza w zakamarku, amboinensis nie tak ładna, ale bardziej widoczna. Kuekhentali skuteczne w walce z aiptasią, ale widoczne tylko w nocy.

u mnie przy 4 debeliusach i przestrzennie ustawionej skali są dość widoczne. nie wiem czy to kwestia wielkości akwarium, układu skały czy ilości (w acroporze Łukasz mówił że przy większej liczbie są odważniejsze). ale oczywiście czyszcząca płynąca na rybie rozwala... ale ten widok się trafi bardzo rzadko a "strażacy" są widoczni non stop :wub:

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.