Skocz do zawartości
wichura_79

Seachem Clarity stosował ktoś ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was miał z tym wynalazkiem do czynienia ??? Chodzi mi o to czy jest rzeczywiście skuteczny ? I  jak twierdzą producenci i sprzedawcy całkowicie bezpieczny ? Mam mleko w baniaku i mam już dość czekania ;) Aż samo sobie pójdzie 

Z góry dzięki za jakieś info :)

Edytowane przez wichura_79 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem tez mleko bo przesadziłem z bakteriami w akwa i ten środek jak najbardziej dal rade :) załóż coś na spływ albo w przegrody (daj np.wate ) szybciej się woda wyklaruje a przy okazji sporo syfu wyłapiesz ,efekt juz widoczny po kilku godzinach .


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najwiekym podejrzanym jest piasek bo od czasu jak mam wariatki i one czasem sobie kopią to zamglenie rośnie powoli i dlatego z czasem będę chciał go wymienić na jakiś drobniutki i biały w miarę możliwości ;) 

i ogólnie niema żadnych złych objawów poza tym ze mgła rośnie korale i ryby nie reagują na tą mgiełkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skimer tego nie wywali ??? 

Ale oczywiście mam możliwość ustawienia zapór z waty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie chodził pieniek ale dałem tez watę ,po kilku godzinach była brązowa ..wydaje mi się ze na pewno nie zaszkodzi :P


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie było żadnych skutków ubocznych na rafie ?? Jakiś czas temu miałem taki środek DINO-x i tez miał być bez żadnych skutków ubocznych i niby nie było korale tylko trochę mniej się pompowany a ryby były tylko trochę bardziej płochliwe i dino rzeczywiscie zniknęło ale po dwóch dniach stosowania brzydal dostał takiego szału ze zabił wężowidła i jeżowca diadema ołupił z wszystkich kolców byłem w szoku jak to zobatrzylem niestety zrobił to rano i jak go przyłapałem to targał ostatnie kolce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosowałem to w słodkim jak i w morskim kilka razy i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych mam tez brzydala i nie zwariował :P 


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś to wlałem i zrobiłem zaporę z waty  :) wyglądem przypomina sok jabłkowy . Zrobiło się jeszcze większe mleko i jak narazie miało nie być żadnych efektów ale jednak korale się trochę przymkneły teraz jestem w robocie więc pewno efekty zobaczę jutro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam żadnej chemia nie lał, zawsze jakieś skutki są u jednego nie widoczne a u drugiego bum 


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tez nie lubię chemi łać ale czekałem aż dino samo sobie pójdzie i ta mgła przeszło 3 miesiące i miałem już dość i przy dino x był mały problem to przy tym nic się nie stało poza wyczyszczeniem się wody 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze wyklarowało Ci wodę bez żadnych strat w obsadzie ? i nic nie oszalało ?:P


837d639304681b7236fa4a1fcb7184c1u1262a1110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.