Jump to content
cezarycezary

Zapraszam na stronę www nowego lokalnego serwisu Akwarystyka Morska Płock

Recommended Posts

Chciałbym nieśmiało zaprosić Was na nową stronę, której tematyką jest akwarystyka morska chociaż w dużej mierze "lokalna" :). Chciałbym żeby strona m.in integrowała i skupiała ludzi o podobnych zainteresowaniach np. tych którzy są na NIE z FB i nie wiedzą jeszcze jak bardzo fajne jest forum Nano Reef chociaż w tym będziemy im pomagać i nawracać na dobrą drogę ;) 

Serwis prawdopodobnie w dużej mierze będzie skupiał przede wszystkim okolicznych pasjonatów morszczyzny ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mam nadzieję, że pojawią się w nim informację z których być może skorzystamy wszyscy :) 

Tak naprawdę to był spontaniczny pomysł, zobaczmy co z tego wyjdzie. Do tej pory prowadziliśmy stronę i grupę na FB, kilka spotkań za nami.

Jeśli ktoś z Was chciałby podzielić się swoją wiedzą na łamach strony to chętnie możemy ją opublikować-zachęcam do kontaktu. Okolicznych mieszkańców Płocka zapraszam również do prezentowania swoich baniaczków, mam nadzieję że z czasem uzbiera nam się świetna pamiątkowa galeria. Jeśli komuś zależy na jakości zdjęć to tu kompresji FB nie uświadczy i zdjęcia mogą być świetnej jakości.

Strona spontanicznie powstała dziś w nocy póki co treści jak na lekarstwo. Na dobry początek informacja o najbliższym spotkaniu Płockich Morszczaków, które samo w sobie może być bardzo ciekawe. Będziemy zwiedzać m.in. niedostępne na co dzień zaplecza nowopowstałego akwarium płockiego ZOO. A może kiedyś zorganizujemy tam jakiś ogólnopolski zlot :) ?

Serdecznie zapraszam na stronę:

Akwarystyka Morska Płock

9ce8ca9d61d4888a0381ab1bb410de7a.jpg

Tapatalk. Najlepszy sposób na forum z telefonu i tabletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra robota.

baszurek nadaje mobilnie...

Dobra robota.

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.